جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

جدیدترین ویدیوهای والیبال ایران و جهان

حملات سرعتی معمولا روی دریافت اول مناسب و خیلی سریع و با پاس های کوتاه رخ می دهند که دریافت آن بسیار دشوار است. در این ویدیو به تماشای 40 آبشار سرعتی تماشایی می نشینیم

والیبال ایران: دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری 2 دیدار تماشایی به پایان رسید.

به گزارش والیبال ایران؛ در پایان مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال مردان ایران تیم های بانک سرمایه و خاتم اردکان فینالیست شدند و تیم های پیکان و شهرداری تبریز نیز راهی مصاف رده بندی شدند. ویدیو این مسابقات را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: دور برگشت مرحله نهایی لیگ برتر با پیروزی مجدد بانک سرمایه و قهرمانی این تیم در لیگ برتر به پایان رسید.

به گزارش والیبال ایران؛ در دومین مسابقه فینال لیگ برتر والیبال مردان ایران، تیم والیبال بانک سرمایه موفق شد خاتم را در اردکان و با حساب 3 بر یک شکست دهد و جام قهرمانی را از آن خود کرد. ویدیو این مسابقه را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: در پایان مسابقات دور رفت نیمه نهایی لیگ برتر تیم های بانک سرمایه و خاتم در یک قدمی فینال قرار گرفتند.

به گزارش والیبال ایران؛ مسابقات دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال با پیروزی بانک سرمایه برابر پیکان و خاتم اردکان برابر شهرداری تبریز پیگیری شد.. ویدیو این مسابقات را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: 5 دقیقه نمایش از هنرنمایی بازیکنان سرشناس والیبال بر روی تور و توپ هایی که همگی با دقت بالا منطقه یک سوم زمین حریف را هدف قرار می دهد!

والیبال ایران: دور رفت مرحله نهایی لیگ برتر با پیروزی بانک سرمایه همراه بود.

به گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال بانک سرمایه در مسابقه رفت فینال لیگ برتر 96 والیبال ایران 3 بر 2 خاتم اردکان را شکست داد و در یک قدمی قهرمانی قرار گرفت. ویدیو این مسابقات را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: در پایان دور برگشت پلی آف لیگ برتر پرده از نام چهار تیم مرحله نیمه نهایی برداشته شد.

به گزارش والیبال ایران؛ مسابقات دوربرگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد و در پایان تیم های بانک سرمایه، پیکان، خاتم اردکان و شهرداری تبریز با شکست حریفان خود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر صعود کردندویدیو دیدارهای این هفته را مشاهده می کنید.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها