روزشمار مسابقات

در تاریخ مسابقات لیگ برتر والیبال کشور؛ مصطفی کارخانه با کسب 9 مقام قهرمانی عنوان پرافتخارترین مربی این رقابت ها را به خود اختصاص داده است.

مصطفی کارخانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در طول 28 دوره برگزاری رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران؛ تیم های زیادی موفق به کسب عنوان قهرمانی شده اند تا سکان داران آنها نیز از این حیث رکودار شوند. همانطورکه پیکان با کسب 11 عنوان قهرمانی بهترین تیم این مسابقات است، لقب موفق ترین مربی شاغل در این رقابت ها نیز از آن مصطفی کارخانه است که با کسب 9 عنوان قهرمانی  نام خود را در تاریخ این مسابقات برجسته کرده است. کارخانه 4 بار با پیکان و 5 بار با دیگر تیم تهرانی یعنی صنام، مدال طلای سوپر لیگ والیبال کشور را دشت کرده است و آخرین عنوان کسب شده توسط تیم های تحت اختیار وی، عنوان دومی متین ورامین در فصل 91 بوده است. او یک نایب قهرمانی با پیکان را نیز در کارنامه دارد.

آشنایی با بازیکنان خارجی لیگ برتر والیبال در فصل 93؛ برزیل، فنلاند، اسپانیا، آرژانتین، هلند، یونان و بلغارستان صاحب لژیونر در والیبال ایران

آندریاس دیمیتریوسبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات والیبال لیگ برتر والیبال مردان در حالی از روز 18 آبانماه جاری با شرکت 14 تیم آغاز بکار می کند که کشورهای صاحب نام والیبال جهان در لیگ ایران دارای نماینده خواهند بود.

 

تیم های پیکان تهران، صنام تهران و کاله مازندران عنوان 3 تیم پرافتخار مسابقات لیگ برتر والیبال ایران را در اختیار دارند.

قهرمانی والیبال متین ورامین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ لیگ برتر والیبال مردان کشور از سال 1354 تاکنون 27 دوره برگزار شده است و تیم های پیکان و صنام از تهران و کاله مازندران بهترین عملکرد را در این مسابقات از خود به نمایش گذاشته اند. پیکان تهران با کسب 11 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز پرافتخارترین تیم این رقابت ها می باشد. پس از آن صنام دیگر تیم تهرانی پرعنوان این مسابقات است که با دریافت 4 عنوان قهرمانی، 2 نایب قهرمانی و یک سومی در رده دوم قرار گرفته و کاله آمل نیز با 2 نشان طلا، یک نقره و دو برنز مقام سوم را در اختیار دارد.

نمایندگان استان مازندران با کسب 2 عنوان قهرمانی، یک نایب قهرمانی و 4 مقام سومی عنوان پرافتخارترین تیم های شهرستانی لیگ برتر والیبال کشور را در اختیار دارند.

تیم والیبال کاله آمل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از تهران، عنوان پرافتخارترین استان سوپر لیگ والیبال ایران در اختیار مازندران است. اولین تیم مازندرانی که موفق شد در لیگ برتر والیبال کشور صاحب نشان شود، بانک ساری بود که در سال 1369 پس از تیم های بنیاد شهید و بانک ملی تهران به مدال برنز رسید.

تیم والیبال پیکان تهران، با 11 مقام قهرمانی، 3 مدال نقره و 3 عنوان سومی پرافتخارترین تیم سوپر لیگی والیبال ایران است.

تیم والیبال پیکان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در تاریخ لیگ برتر والیبال کشور هیچ نامی به اندازه  پیکان درخشان نیست. باشگاهی که با اختلافی قابل توجه پرعنوان ترین تیم والیبال ایران و آسیا می باشد.  در واقع خودروسازان تهرانی اولین نشان خود در سوپر لیگ، که خوش رنگ ترین مدال این رقابت ها نیز بود را سال 1375 کسب کردند و پس از آن به قدری خوش درخشیدند که نام خود را به عنوان پرافتخارترین تیم در تاریخ این مسابقات ثبت کردند.

در مسابقات تاریخ لیگ برتر والیبال ایران تیم های زیادی موفق به ثبت عناوینی مختص خود شده اند.

تیم والیبال کاله مازندارن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ اواین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال کشور در سال 1354 برگزار شد و در تاریخ این رقابت ها دخانیات تهران نام خود را به عنوان اولین قهرمان به ثبت رسانده است.

 

آبگینه قزوین نیز نخستین تیم شهرستانی طلایی والیبال کشورمان است که در سال 1372 موفق به قهرمانی در لیگ برتر شد.

در بیست و هفت دوره گذشته مسابقات لیگ برتر والیبال ایران، نمایندگان پایتخت با کسب 23 عنوان قهرمانی رکوردی بی نظیر از خود به ثبت رسانده اند.

جام قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ وقتی صحبت از جایگاه والیبال در ایران می شود  همه ی نگاه ها به سمت ارومیه و گنبد که براستی دو خطه والیبال نشان در تاریخ این رشته ورزشی کشورمان هستند، معطوف می شود. اما بررسی تاریخچه سوپر لیگ والیبال ایران نشاندهنده جایگاه مرتفع نمایندگان پایتخت در این مسابقات است.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org