جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

برترین بازیکن مرد سال 93 - کارشناسان

والیبال ایران: در پایان نظر سنجی کارشناسان و مردمی پدیده های سال والیبال ایران در بخش مردان و زنان و همچنین بازیکنان اخلاق والیبال کشورمان معرفی شدند.

بازیکن اخلاق سال و بازیکن پدیده لیگ برتربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ طرح بزرگ انتخاب برترین بازیکنان مرد و زن والیبال ایران در حالی به پایان رسید که در این طرح بخشی نیز به انتخاب پدیده سال لیگ برتر والیبال کشورمان از دیدگاه کارشناسان اختصاص داده شده بود که حدود 50 کارشناس و صاحب نظر والیبال ایران در بخش زنان و مردان به اظهار نظر پرداختند تا در نهایت پدیده والیبال ایران نیز معرفی شود.

 والیبال ایران: سعید معروف و زینب گیوه با با کسب حداکثر آرای کارشناسان و صاحب نظران والیبال،  به عنوان برترین بازیکنان مرد و زن والیبال ایران در سال 1393 انتخاب شدند.

برترین بازیکن مرد و زن والیبال ایران در سال 93به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ طرح بزرگ انتخاب برترین بازیکنان مرد و زن سال والیبال ایران که از روز سیزدهم اسفندماه جاری در 2 گروه کارشناسان و مردمی آغاز بکار کرده بود، سرانجام با معرفی بهترین ها به کار خود پایان داد.

والیبال ایران: کاظمی، مربی والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر سال 93 ایران و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

حسین کاظمی سرمربی کاله جوانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح انتخاب برترین بازیکن سال والیبال ایران؛ حسین کاظمی سرمربی تیم والیبال کاله جوان، از میر سعید معروف، محمد موسوی و عادل غلامی به عنوان برترین بازیکنان ایران در سال 93 نام برد و علی شفیعی را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر انتخاب کرد. دلایل کاظمی برای این انتخاب ها را در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: تابعی، مربی و کارشناس والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر سال 93 ایران و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

رضا تابعی سرمربی تیم والیبال میزان فردابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح انتخاب برترین بازیکن سال والیبال ایران؛ رضا تابعی سرمربی تیم والیبال میزان فردا، از محمد موسوی، میر سعید معروف و پوریا فیاضی پور به عنوان برترین بازیکنان ایران در سال 93 نام برد و میلاد عبادی پور را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر انتخاب کرد. دلایل تابعی برای این انتخاب ها را در ادامه می خوانید:

 

والیبال ایران: الهامی، کارشناس والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر ایران در سال 93 و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

فریدون الهامی کارشناس والیبال و رئیس هیات والیبال هرمزگانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح بزرگ انتخاب برترین بازیکن والیبال ایران در سال 93، فریدون الهامی کارشناس والیبال کشورمان و رئیس هیات والیبال استان هرمزگان به ترتیب از سعید معروف، سید محمد موسوی و فرهاد قائمی به عنوان بازیکنان برتر نام برد و میلاد عبادی پور را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر معرفی کرد. دلیل الهامی برای انتخاب های خود را در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: مشجری، آنالیزور تیم ملی والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر ایران در سال 93 و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

نوید مشجری آنالیزور تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح بزرگ انتخاب برترین بازیکن والیبال ایران در سال 93، نوید مشجری آنالیزور تیم ملی و تیم والیبال شهرداری ارومیه به ترتیب از سعید معروف، محمد موسوی و فرهاد قائمی به عنوان بازیکنان برتر نام برد و محمدرضا موذن را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر معرفی کرد. دلیل مشجری برای انتخاب های خود را در ادامه می خوانید:

 

والیبال ایران: فروزنده، پیشکسوت والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر ایران در سال 93 و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

حبیب الله فروزنده پیشکسوت والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح بزرگ انتخاب برترین بازیکن والیبال ایران در سال 93، حبیب الله فروزنده پیشکسوت والیبال ایران به ترتیب از سعید معروف، فرهاد قائمی و محمد موسوی به عنوان بازیکنان برتر نام برد و میلاد عبادی پور را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر معرفی کرد. دلیل فروزنده برای انتخاب های خود را در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: سیدعباسی، مربی و کارشناس والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر سال 93 ایران و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

جهانگیر سید عباسیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح انتخاب برترین بازیکن سال والیبال ایران؛ جهانگیر سید عباسی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه، از میر سعید معروف، محمد موسوی عراقی و میلاد عبادی پور به عنوان برترین بازیکنان ایران در سال 93 نام برد و محمد جواد معنوی نژاد را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر انتخاب کرد. دلایل سید عباسی برای این انتخاب ها را در ادامه می خوانید:

 

والیبال ایران: معمری، کارشناس والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر ایران در سال 93 و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

علیرضا معمری کارشناس والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح بزرگ انتخاب برترین بازیکن والیبال ایران در سال 93، علیرضا معمری مربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان و همچنین سرمربی اسبق تیم والیبال پیشگامان به ترتیب از سعید معروف، فرهاد قائمی و محمد موسوی به عنوان بازیکنان برتر نام برد و جواد معنوی نژاد را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر معرفی کرد. دلیل معمری برای انتخاب های خود را در ادامه می خوانید:

 

والیبال ایران: بنایی، پیشکسوت والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر ایران در سال 93 و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

رسول بنایی پیشکسوت والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح بزرگ انتخاب برترین بازیکن والیبال ایران در سال 93، رسول بنایی پیشکسوت والیبال ایران به ترتیب از سعید معروف، محمد موسوی و شهرام محمودی به عنوان بازیکنان برتر نام برد و میلاد عبادی پور را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر معرفی کرد. دلیل بنایی برای انتخاب های خود را در ادامه می خوانید:

 

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها