جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

والیبال ایران: در کنار پرورش فنی و مهارتهای تخصصی بازیکنان، بایستی در زمینه فرهنگی هم اقداماتی تخصصی انجام گیرد تا قدرت تحمل، بردباری و شخصیت قهرمانی در آنان نهادینه گردد و بدینسان در آینده به بازیکنانی متین و صبور تبدیل شوند که لازمه بزرگیست و بی شک در کیفیت فنی آنان هم موثر خواهد بود

کاله و شهرداری ارومیهمیر مصطفی شجاعی - والیبال ایران؛ گفتیم و گفتند و دیدیم که باشگاه وزین کاله مازندران دست به اقدامی منطقی در حمایت از جوانان و سرمایه های دلاور ایران زمین زد و تیمی را روانه لیگ برتر سال جاری نمود که نگاهش به آینده است و افقهای روشن.

 

این تیم و بازیکنانش در خلال مسابقات نوجوانان و جوانان آسیا و جهان به آمادگی مطلوب و برداشت صحیحی از ورزش والیبال نائل شده بودند که در آوردگاه لیگ برتر امسال تحت فشار مسابقات به پختگی مطلوبی رسیدند و در نیم فصل دوم نتایج قابل قبولی کسب نمودند.


لیکن این باشگاه معتبر با مدیرانی با اصالت وآگاه حتماً میدانند و توجه دارند که والیبال امروز ما و بازیکنانش کمی از وادی تحمل و بردباری و صبوری سالهای دور گذشته فاصله گرفته و روزی و مسابقه ای نیست که با تنش و درگیری و کم احترامی به بزرگ و کوچک و داور و مربی و... همراه نباشد و این ورزش دانشگاهی را در معرض خطر قرارداده است. همانطور که در دو مسابقه مهم دیروز هم در تهران و ارومیه شاهد بودیم.


لذا در کنار پرورش فنی و مهارتهای تخصصی بازیکنان، بایستی در زمینه فرهنگی هم اقداماتی تخصصی انجام گیرد تا قدرت تحمل، بردباری و شخصیت قهرمانی در آنان نهادینه گردد و بدینسان در آینده به بازیکنانی متین و صبور تبدیل شوند که لازمه بزرگیست و بی شک در کیفیت فنی آنان هم موثر خواهد بود و در زمان حساس مسابقه و در اوج فشار تصمیم گیری به منظور اجرای هرچه بهتر تکنیک و تاکتیک را برای آنان سهل تر خواهد نمود.


چه بسا که اکثرا بازیکنان نا آرام و کم تحمل در لحظات سخت و مسابقات مهم و حساس تیم را دچار بحران نموده و باعث هدر رفتن زحمات و هزینه ها و برنامه های یک تیم درسطح ملی وبین المللی میگردند.

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

دیدگاه‌ها  

*
+1 # * 1395-12-02 17:54
متأسف انه تك بعدي نگرش دراستي نيست نسل جوان بله تحمل ، صبر و به بهترين عملكرد در شرايط سخت و خويشتنداري رو ياد بگيرد جوانان هايي كه ياد مي كنيد همان هايي هستند كه اسپانسر شهر شيراز پارسال حمايت نكرد و بدون تيم بودند يا سال ٩٣ با مشكلات مالي در تيم ارتعاشات شيراز و استان فارس همين تيم نوجوانان بازي مي كردند. مشكلات اين جوانان كه شما از صبر انگيزه صحبت مي كنيد ليگ بدون كميت و هرازگاهي كيفيت لازم ناشي از بي نظم ، تصميماتي كه پايه و أساس درست و ثابت نداشت مثل انحلال يك روزه يك تيم و برگشت دوباره كه دست مايه رسانه خارجي است ، ضعف فرهنگي در استاديوم ها ، عرق شديد به شهر كه حتي بعضي وقتها پا فراتر از ملي گذاشته ، رفتارهاي زشت و تحريك كننده هاي هوادارها نماها و بازيكنها كه بعضي وقتها توهين به فرهنگ بخشي از ايران است ، ويديو چك و امكانات رو در ليگ دوست نداريم چون نمي توانيم خطاي توپ ، بلاك اوت و خطاي پاي خط در منطقه سرويس رو قائم كنيم يا به طوري توپ كنار دست بازيكن منطقه ٩*٩ جاي گرفته ولي ادعا مي كنيم كه بيرون است . رسانه هاي مغرض كه درست زماني كه بازي مهم و ملي است در مورد مسائل و مشكلات موجود تمركز و انگيزه بازيكن رو بهم مي زد . اخر كلام اگر تيم واليبال خوب ملي مي خواهيم بايد همه حرفه اي رفتار كنيم نه مثل مردم در شب قبل بازي با ايتاليا در پيج زايتسف حرفهاي بد و نادرست بزند ........
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امین فرزانه
-3 # امین فرزانه 1395-12-02 18:59
بچه های کاله بچه های حرف گوش کن و با وقاری بودند. توی بازی با ارومیه حیف شد که مهار کار ازدست خودشون و مربی متین و صبورشون در رفت. داوری اشتباهات زیادی داشت، ولی هیچ چیزی ارزش این نمایش بد در مقابل چشم میلیون ها بیننده رو نداشت. ان شاءالله که تیم کاله مثل گذشته منضبط و موقر و کوشا به کار خودش ادامه بده و گرفتار این حاشیه ها نشه. تنها تیمی بود که این رفتارهارو نداشت. کاش دیروز هم یک کمی بیشتر صبوری به خرج می دادند. این جوونا آینده والیبال کشور هستند و همه امیدمون اینه که رفتارهای زشت بعضی از ملی پوش ها فعلی ازشون سر نزنه. تمرین می خواد. تمرین صبر و ادب و آداب حرفه ای گری.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
کامی
-3 # کامی 1395-12-02 21:57
با سلام
بخدا این عکسهایی که از بازی ورامین و سایپا تو سایتها هست باعث خجالت و شرمندگی است...اخه فدراسیون چقدر مماشات میکند.بازیکنی که با اون صورت به کمک داور حمله میکند بن نظر مسیولین فدراسیون باز باید تو والیبال باشد..شانس آوردید کع عطار گرفتش وگرنه بلایی که سر یزدانپناه اومد بر سر این بدبخت هم میامد.دندانی که درد میکنه بکنید بیاندازید دور..مرگ یکبار شیون یکبار..این همه نترسید بخدا هیچی نمیشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امین.ف
-3 # امین.ف 1395-12-02 21:59
خدایی اسفندیار عجب بازيکنيه. اگه یکم بهش بها بدن و بره تو اروپا بازيکنه مطمن باشید در حد متيو اندرسون ميشه. یه ستاره بزرگ در راهه دمطمن باشيد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
خالد
+2 # خالد 1395-12-02 22:10
با تمام احترامی که به نویسنده این پست والیبال ایران دارم باید بگم که من این پست قبول ندارم. شما ببینین بازی کاله با پیکان بازیکنان کاله چه احترامی به سعید معروف میذاشتن چرا؟؟چون سعید معروف بهشون احترام گذاشت چون مثل برادر بزرگتر باهاشون برخورد کرد.دلسوز و مهربون. سعید معروفی که ماشالا همه از اخلاق بدش میگن!!!این دعواها جنجالها بخاطر این بازیکن های جوان نیستن بخاطر اون نسل قبل بازیکن های ما هستن که وقتی میبینن نمیتونن بازی ببرن بازی به جنجال و کروی خونی حاشیه میبرن. ما جای اینکه به کوچیکترامون یاد بدیم چیکار کنن باید به بزرگتراموم یاد بدیم چجوری رفتار کنن که الگوی کوچیکترامون بشن...شما برین در بیارین ببینین میانگین سنی بازیکن هایی که بازی به جنجال میکشن چقدره میبینین همش بازیکن های تیم ملی هستن یا بازیکن های سابق تیم ملی هستن!!با سن های بالا
پارسال توی بازی شهرداری تبریز-پیکان وقتی بازیکن تیم ملی ما که الان توی شهرداری ارومیه بازی میکنه برمیگرده به سمت تماشگرا انگشت نشون میده(خودم توی سالن بودم دیدم!) و بازی به جنجال میکشه به یه ملت توهین میکنه به شعور مردم توهین میکنه وقتی الگوی جونای ما اینجور بازیکنا باشن من به بازیکن های جون حق میدم که باهاشون درگیر بشن حتما یه کاری کردن!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Sina₩
+4 # Sina₩ 1395-12-03 12:57
من اورمیه ای هستم و هر وقت کاله به اورمیه اومد رفتم از نزدیک بازیاشونو دیدم از جوونای کاله فقط دو نفر کریمی و اسفندیار آینده درخشانی دارن.ولی کاله ای ها تو بازی نیمه نهایی تو اورمیه بد جوری به میرزا توهین کردن میرزاجانپوری که این همه سال حاشیه و درگیری نداشته به شدت عصبی شد عکس هاش موجود هست که بازیکن کاله هم جلوی میرزا رو میگیره که درگیری اتفاق نیفته خلاصه یه اعتماد به نفس کاذب مخربی دارن جوونای کاله
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه