جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

والیبال ایران: آقتاب حقیقت سر انجام از پشت ابر های کم توجهی خود نمایی کرد و افسوس که هادی رزنده قصد خداحافطی کرد. او گویا می خواهد در کانادا رحل اقامت کند ولی بعید می دانیم که دل عاشقش در آن سوی مرز ها ارام بگیرد

هادی رضاییپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ والیبال نشسته کاری کرد کارستان، اگر نتیجه ای تاریخی در ورزش های گروهی و توپی ما صورت گرفته باشد، به لطف پنجه طلایی ها و بازیکنان مظلومی است که یک عالمه مدال و افتخار دارند ولی شاید مردم سر کوچه هایشان آنان را نشناسند، مردانی که در پایمردی و ملی اندیشی همتا ندارند.

 

پیشینیان آنها که اغلب از جبهه های جنگ راهی میادین والیبال شده بودند نیز 12 بار قهرمان جهان را در کارنامه دارند و حالا اغراق نباشد عیار طلای پارالمپیک چندین برابر است. هادی رضایی که او را "رزنده "والیبال نشسته جهان خوانده اند در هر دوره با ابداع روش ها، تاکتیک ها و سیستم های جدید دنیای والیبال نشسته را شگفت زده و متحول می ساخت و امسال در ریو نیز در استفاده از پاس های بریده توام با ریسک، پایپ و حمله روی توپ های دوم یک آسمانخراش (با اجازه اقای وزیر که واژه سرو قامت را برای قهرمانان تجویز کرده است) را به عنوان سور پرایز رو کرد، ریکای چالوسی که داستان حزن انگیز نوجوای اش در ریو قصه ای به رنگ طلا شد با 244 سانتی متربهمن پار سال در اردوی مشهد رو نمایی و اتقدر رشد کرد که نیویورک تایمز مرتصی مهر زاد را اعجاز ورزش پارالیمپی خواند و سایت های ورزشی لهستان که قطب بزرک والیبال دنیا هستند 12 بار عکس اورا به تصویر کشاندند.

 

مهرزاد البته مرد گره گشای تیم ایران بود ولی تنها نبود، رمضان صالحی لیبرویی که همواره سایت جهانی معلولان وی را سوژه می کند، داوود علیپوریان که معز متفکر واقعی است، مجید لشگری استاد بازیسازی و صادق بیگلدلی که جایزه بهترین دریافت کننده مسابقات ریو را به ارمغان آورده است یک مجموعه بی نطیرند که با آبشار های شلاقی عیسی زیراهی نقش می گیرند و جوانان قد بلندی که از مشهد، گلستان و.. پشتوانه سازی شده اند در میادین بزرگ گل می کارند.

 

هر چند ما در داخل کشورمان از این تیم بی مانند و شجاعانش غافل مانده بودیم ولی آقتاب حقیقت سر انجام از پشت ابر های کم توجهی خود نمایی کرد و افسوس که هادی رزنده قصد خداحافطی کرد. او گویا می خواهد در کانادا رحل اقامت کند ولی بعید می دانیم که دل عاشقش در آن سوی مرز ها آرام بگیرد. او بارها پیشنهاد آمریکا، مصر، برزیل و...را رد کرد اینبار نیز فقط یک بهانه برای ماندن و ادامه دادنش کافی است!

جمشید حمیدی

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه