جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

یادداشت

والیبال ایران: تیم والیبال شمس در حالی از صعود به مرحله پلی آف لیگ برتر بازماند که در طول مرحله مقدماتی بازی های فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت و روحیه جنگندگی این نوجوانان در جدال با حریفان باتجربه و بزرگسال و نتایج خوبی که کسب کردند همگان را به تحسین واداشت.

بازیکنان تیم شمسوالیبال ایران - مهرداد نوری؛ تیم ملی والیبال نوجوانان ایران امسال با حمایت باشگاه کاله با نام نوشیدنی شمس پا در لیگ برتر بزرگسالان ایران گذاشت تا برای آینده والیبال کشورمان تجربه اندوزی کند. در ابتدا کمتر کسی انتظار درخشش این نوجوانان کم تجربه در برابر بازیکنان بزرگسال باتجربه لیگ برتری را داشت اما با آغاز لیگ و برگزاری اولین مسابقه برابر تیم قدرتمند خاتم، شمس با هدایت محمد وکیلی جدالی تماشایی را به نمایش گذاشت. نوجوانان شمس هرچند در این مسابقه در نهایت 3 بر 2 شکست خوردند اما به خوبی خودی نشان دادند و به نحوی در ابتدای کار به حریفان اعلام کردند که به هیچ وجه زنگ تفریح لیگ نخواهند بود!

واليبال ايران: در حالي كه معمولا كارشناسان به بررسي عملكرد تيم هاى ملي واليبال و فدراسيون مي پرداند، بد نيست ضمن احترام به كارشناسان و خبرگان واقعى و دلسوز واليبال، اينبار ما به بررسي رفتار اندك كارشناس نماهاى حاضر در واليبال ايران بپردازيم.

تیم ملی والیبال ایرانحدیثه حبیبی - والیبال ایران: در اینکه تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2017 نه درخشان و شاداب بازی کرد، نه نتایج خوبی گرفت و نه حتی برخلاف تیم های بزرگ دنیا موفق شد به جواناش میدان داده یا ستاره جوانی را معرفی کند، شکی نیست...

والیبال ایران: دیروز وقتی غفور بر زمین افتاد و به خود پیچید همه ناراحت شدیم. صرف نظر از اینکه طرفدار کدام تیم بودیم یا اصلا طرفدار تیمی بودیم یا نه. اما در گیر و دار همین صحنه ها بود که وقتی واکنش بانک سرمایه ای ها که مثل پیکان از هیچ جنگی برای قهرمانی گریز نداشتند را دیدیدیم انگار دلمان قرص شد.

شهرام محمودی و امیر غفور و تیم ملی والیبالحدیثه حبیبی- والیبال ایران؛ امیر غفور از جمله بازیکنان با اخلاق والیبال ایران است. با کیفیت و بدون حاشیه. همین است که وقتی مصدوم می شود انگار همه جور دیگری ناراحت می شوند.

والیبال ایران: در کنار پرورش فنی و مهارتهای تخصصی بازیکنان، بایستی در زمینه فرهنگی هم اقداماتی تخصصی انجام گیرد تا قدرت تحمل، بردباری و شخصیت قهرمانی در آنان نهادینه گردد و بدینسان در آینده به بازیکنانی متین و صبور تبدیل شوند که لازمه بزرگیست و بی شک در کیفیت فنی آنان هم موثر خواهد بود

کاله و شهرداری ارومیهمیر مصطفی شجاعی - والیبال ایران؛ گفتیم و گفتند و دیدیم که باشگاه وزین کاله مازندران دست به اقدامی منطقی در حمایت از جوانان و سرمایه های دلاور ایران زمین زد و تیمی را روانه لیگ برتر سال جاری نمود که نگاهش به آینده است و افقهای روشن.

والیبال ایران: کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال شد و دیگر جای جمله معترضه نیست و ما فقط می توانیم احسنت را محکم بگوییم تا از هیات رییسه محترم فدراسیون عقب نمانیم.

جمشید حمیدیجمشید حمیدی - والیبال ایران؛ کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال شد و دیگر جای جمله معترضه نیست و ما فقط می توانیم احسنت را محکم بگوییم تا از هیات رییسه محترم فدراسیون عقب نمانیم.

والیبال ایران: انحلال صالحین ورامین و مشکلات مالی ریز و درشت تیم های لیگ برتری، امسال بیش از هر زمان دیگری لیگ برتر والیبال ایران را به چالش کشیده است!

والیبال بانک سرمایه و صالحین ورامینحدیثه حبیبی - والیبال ایران؛ اینجا ایران است. کشوری که تیم ملی والیبالش در رده هفتم برترین تیم های جهان جای گرفته و ادعای حرفه ای بودن دارد اما از درون که همان لیگ داخلی اش می باشد، در حال تهی شدن است!

 

والیبال ایران: لیگ برتر والیبال بانوان ایران امسال در حالی برگزار می شود که تیم تازه تاسیس بانک سرمایه نیز همپای سایر مدعیان در این رقابت ها شرکت خواهد کرد.

والیبال بانوان بانک سرمایهبه گزارش والیبال ایران؛ رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان ایران امسال در حالی برگزار می شود که تاکنون زمان دقیق برگزاری مسابقات و تعداد تیم های شرکت کننده آن مشخص نیست اما آنچه مسلم است 3 تیم گاز تهران، ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد تهران که در سال های بی توجهی به والیبال بانوان همواره با حمایت از بانوان والیبالیست و جمع و جور کردن تیم هایی مدعی چراغ این مسابقات را روشن نگه داشته اند در این دوره از مسابقات نیز قطعا حاضر خواهند بود با این تفاوت که مثلث مدعیان سوپر لیگ والیبال بانوان امسال چهارضلعی شده و سرمایه داران متمول والیبال ایران که بتازگی تیمداری شان در لیگ برتر بانوان قطعی شده هم به دنبال بستن تیمی قدرتمند برای شرکت در این رقابت ها هستند.

والیبال ایران: تداوم موفقیت در والیبال ملی باور به هنگام جوانها و دوری از انحصار است.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانجمشید حمیدی - والیبال ایران؛ با آنهایی که می گویند کفگیر والیبال به ته دیگ خورده است موافق نیستیم، کشوری که حدود 80 میلیون اغلب جوان جویای نام دارد پر از استعداد های سرشار است، استعدادهایی که طی یکی دو سال گذشته جرقه زده اند اما به دلیل توجه افراطی -شاید هم گریز ناپذیر - به چند ملی پوش بزرگسال در سایه قرار گرفتند تا راه شکوفایی آنان ناهموار تر شود ولی اکنون وقت آن فرارسیده است که به این نو ستاره ها پرداخته شود.

والیبال ایران: در حالی که تمام نگاه والیبال ایران در سال گذشته به المپیک ریو بود و همین عامل کیفیت والیبال کشورمان را در خیلی از شاخص ها کاهش داد، این انتظار وجود دارد که از حالا برنامه ریزی ها برای المپیک 2020 با نگاهی جدید و توجه ویژه به مسابقات داخلی، انجام شود.

والیبال ایرانحدیثه حبیبی - والیبال ایران؛ رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور از تاریخ 28 مهرماه آغاز می شود تا شور و هیجان والیبالی بازهم ورزش ایران را گرفته و زمین های 9 در 9 والیبال دوباره شاهد پنجه اندازی مردان بلند قامت و رقص توپ های زرد و آبی در میدان باشند. لیگ برتر والیبال در سال گذشته بدون هیچ تردیدی لیگ پویایی نبود و در واقع می توان گفت تمام و کمال قربانی تیم ملی شد تا رویای 52 ساله محقق شود.

 

والیبال ایران: آقتاب حقیقت سر انجام از پشت ابر های کم توجهی خود نمایی کرد و افسوس که هادی رزنده قصد خداحافطی کرد. او گویا می خواهد در کانادا رحل اقامت کند ولی بعید می دانیم که دل عاشقش در آن سوی مرز ها ارام بگیرد

هادی رضاییپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ والیبال نشسته کاری کرد کارستان، اگر نتیجه ای تاریخی در ورزش های گروهی و توپی ما صورت گرفته باشد، به لطف پنجه طلایی ها و بازیکنان مظلومی است که یک عالمه مدال و افتخار دارند ولی شاید مردم سر کوچه هایشان آنان را نشناسند، مردانی که در پایمردی و ملی اندیشی همتا ندارند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه