اخبار باشگاه والیبال میزان خراسان

پیشکسوت والیبال خراسان در گفتگو با والیبال ایران: هیچ گاه باشگاه پایداری در خراسان نداشتیم / باید به باشگاه میزان کمک می شد / قوچان نژاد پول بازیکنان را از جیب می داد / داورزنی به حرفش عمل نکرد و رئیس هیات استان عوض نشد / فدراسیون به دیگر مربیان هم بها دهد / از ثامن الحجج برای کمک به والیبال استان متشکرم

باقر سلیمان نژاد مربی والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ والیبال استان خراسان طی دهه اخیر همواره با فراز و نشیب های زیادی مواجه بوده است و امسال نیز پس از اعلام خبر انحلال باشگاه میزان چالش جدیدی گریبان والیبال این استان را گرفت و آن فراهم کردن اسپانسر جدیدی برای تیم داری در این رشته ورزشی بود که در نهایت پس از پیگیری ها و مذاکرات فراوان با اعلام آمادگی باشگاه ثامن الحجج برای جایگزینی میزان و تیم داری در لیگ های برتر آقایان و بانوان آرامش خاطری نسبی به والیبال این استان بازگشت. حال به منظور بررسی وضعیت والیبال خراسان با باقر سلیمان نژاد مربی کهنه کار مشهدی به گفتگو پرداخته ایم که در ادامه می خوانید:

 

والیبال ایران؛ مدیر عامل باشگاه میزان از حضور تیم لیگ برتری والیبال مردان میزان در فصل آینده خبر داد.

احسان حلمی مدیرعامل باشگاه میزانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ باشگاه میزان که سال گذشته با هدف حمایت از ورزش، سرمایه گذاری قابل توجهی در بخش والیبال مردان، زنان و لیگ دسته یک انجام داد در پایان فصل به اهداف خود نرسید و تیم های این باشگاه نتوانستند انتظارات بجای مسئولان را برآورده کنند. بر همین اساس در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر کناره گیری این باشگاه از تیمداری در والیبال کشور مطرح شد که احسان حلمی، مدیر عامل باشگاه میزان خراسان در این خصوص پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. حلمی در این خصوص اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به تصمیم گیری که در هیات مدیره صورت گرفته است، قرار شد تا تیم لیگ برتری مردان باشگاه میزان در مسابقات حضور یابد اما هنوز در خصوص تیم‌داری در بخش بانوان و نیز لیگ یک تصمیم گیری نشده است.

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: تیم ما بعد از مسابقه برابر شهرداری ارومیه دچار افت شدید روحی شد/ در مورد قوچان نژاد حرفی ندارم.

مومنی مقدم والیبال

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، غلامرضا مومنی مقدم پس از شکست 3 بر صفر تیمش برابر شهرداری تبریز و عدم کسب مقام سومی لیگ برتر والیبال با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به شهرداری تبریز تبریک می گویم.این تیم  لیاقت برد را داشت. آنها در تمام فاکتورهای والیبال برعکس ما خوب کار کردند و موفق هم بودند. ما در بازی های گذشته با همین بازیکنانمان 2 بار مقابل همین تیم شهرداری تبریز به پیروزی رسیده بودیم. اما متاسفانه امروز بچه ها خیلی انفرادی بازی کردند. در واقع تم ما پس از شکست در با مسابقه شهرداری ارومیه، به شدت افت روحی داشت که مقصر اصلی را هم خودم می دانم. باید تیم را جمع می کردیم اما در عمل موفق نبودیم.  

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز با برتری 3 بر صفر مقابل میزان خراسان به مدال برنز لیگ بیست و هشتم دست یافت.

تیم والیبال شهرداری تبریز

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دیدار رده بندی بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور، جام زنده یاد حسین معدنی، از ساعت 13 امروز بین دو تیم شهرداری تبریز و میزان خراسان برگزار شد و در پایان این شهرداری تبریز بود که موفق شد با برتری مقتدارنه ی 3 بر صفر برابر تیم بی انگیزه ی میزان خراسان گردن آویزن برنز این دوره را کسب کند.

رئیس هیات والیبال خراسان در گفتگو با والیبال ایران: کسب رتبه سوم می تواند تاحدودی هواداران و باشگاه را تسلی بخشد/ بازیکنان حریف حرفه ای بودند و حرکات تماشاگران فقط به ضرر میزان شد.

جواد فخار والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال میزان خراسان در دیداری خانگی با نتیجه 3 بر یک مغلوب فلامینگوهای ارومیه شد تا از صعود به فینال بازمانده و چشم به دیدار رده بندی و کسب سکوی سوم داشته باشد. جواد فخار پیشکسوت والیبال خراسان در خصوص این دیدار و نتیجه حاصل به خبرنگار والیبال ایران گفت: با توجه به شکست سنگین میزان در ارومیه پیش بینی می کردیم بازی حساسی باشد.

والیبال ایران: دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر با حواشی ناخوشایندی در مشهد همراه بود، اما در تبریز اتفاق خاصی رخ نداد.

والیبال میزان و شهرداری ارومیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز با انجام 2 دیدار در شهرهای مشهد و تبریز برگزار شد که در پایان دو تیم همنام شهرداری ارومیه و تبریز موفق به پیروزی برابر حریفان خود شدند.

مربی تیم والیبال میزان خراسان گفت:جو بدی در مشهد ایجاد شده است/ بازیکنان به لحاظ روحی شرایط خوبی نداشتند.

باقر سلیمان نژاد مربی والیبالبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال میزان خراسان عصر امروز دومین دیدار خود در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال را نیز به شهرداری ارومیه واگذار کرده و از راهیابی به فینال بازماند. در پایان این مسابقه غلامرضا مومنی مقدم سرمربی این تیم مشهدی حال جسمی مساعدی نداشت و به همین جهت در نشست خبری حاضر نشد تا باقر سلیمان نژاد کمک او، پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد. مربی تیم والیبال میزان ابتدا در خصوص نتیجه ی بدست آمده اظهار داشت: با توجه به اینکه ما یک بازی را جلوی 7 هزار تماشاگر باختیم، روحیه ی تیم هنوز به حد نرمال نرسیده بود و به عقیده ی من ما این بازی را در ست سوم و در جایی که جلو بودیم و سرویس ما به تور خورد و دریافت به خوبی نرسید واگذار کردیم.

والیبال ایران: شهرداری ارومیه در بازی دوم خود نیز میزان خراسان را اینبار با نتیجه 3 بر یک از پیش رو برداشت و مقتدارنه راهی فینال لیگ بیست و هشتم شد.

لیگ برتر والیبال ارومیه و میزان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب رقابت های دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال کشورمان، عصر امروز دیدار حساس و جنجالی میزان خراسان و شهرداری ارومیه ساعت 15:30 در سالن مملو از جمعیت والیبال دوست مهران مشهد برگزار شد که در پایان فلامینگوهای ارومیه موفق شدند با برتری مقابل میزبان مشهدی به عنوان تیم اول راهی فینال شوند.

والیبال ایران: زمان دیدار تیم های والیبال میزان خراسان و شهرداری ارومیه در چارچوب مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به ساعت 15:30 فردا تغییر کرد.

بازی والیبال مزان و ارومیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ زمان دیدار تیم های میزان خراسان و شهرداری ارومیه در چارچوب دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال کشور، که پیش از این قرار بود ساعت 17  عصر فردا ( چهارشنبه 20 اسفندماه) برگزار شود، به دلیل پخش تلویزیونی تغییر کرد و این مسابقه از ساعت 15:30 آغاز خواهد شد.

والیبال ایران: دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال در حالی روز چهارشنبه برگزار می شود که دو تیم میزبان در خطر حذف قرار دارند و میهمانان به مشهد و تبریز آمده اند تا بلیت خود برای فینال لیگ بیست و هشتم را در خانه رقبا صادر کنند.

بازی والیبال میزان و ارومیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور از ساعت 17 عصر روز چهاشنبه با برگزاری 2 دیدار در شهرهای مشهد و تبریز پیگیری خواهد شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org