04-11-1396 16:00
27 - 25
25 - 19
25 - 21
0 - 0
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مهدی نویدی
داور دوم
اکبر شرقی
ناظر
علی امیدی

پیش بازی

در نخستین دیدار این مرحله تیم راه‌یاب ملل مریوان که در دور مقدماتی با 10 برد و 32 امتیاز صدرنشین گروه یک شد، میزبان تیم لاستیک بارز کرمان است که در پایان دور مقدماتی با هفت برد و 20 امتیاز در رتبه چهارم گروه دوم قرار گرفت. مرحله پلی آف به صورت دو برد و از سه مسابقه برگزار می شود و نماینده مریوان در این هفته به دنبال کسب نخستین پیروزی با امتیاز میزبانی است.

 

گزارش بازی

در نخستین دیدار این مرحله تیم راه‌یاب ملل مریوان که در دور مقدماتی با 10 برد و 32 امتیاز صدرنشین گروه یک شد، میزبان تیم لاستیک بارز کرمان بود و در سه ست متوالی میهمان خود را شکست داد تا گامی مهم برای صعود به مرحله نیمه نهایی برداشته باشد. این دیدار 90 دقیقه طول کشید و یک هزار و 400 تماشاگر داشت. سه کارت زرد و دو قرمز نیز از سوی داور در این مسابقه ارائه شد.

محمدرضا آصفی بازیکن شماره 18 نماینده مریوان غلامرضا صنعتی بازیکن شماره 10 کرمان و تاخیر در ورود به مسابقه از سوی تیم لاستیک بارز کرمان سه کارت زرد این مسابقه بود

همچنین در تیم لاستیک بارز فرهادی بازیکن شماره 15 و وحید محمدپور کمک مربی کارت قرمز دریافت کردند که محمدپور از یک ست مسابقه اخراج شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

تبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org