اخبار والیبال استان خوزستان

والیبال ایران: رشته ورزشی والیبال روزگاری در آبادان بسیار رونق داشت اما پس از جنگ تحمیلی و از بین رفتن زیرساخت ها مدت ها با رکود همراه شد/ حال آبادانی ها در تلاش برای توسعه این رشته و بازگشت به دوران اوج خود هستند.

تیم والیبال نفت آبادانبه گزارش والیبال ایران و به نقل از ایرنا؛ والیبال آبادان در گذشته ای نه چندان دور از قطب های والیبال کشور به شمار می رفت و دوران طلایی این رشته ورزشی به دهه 50 با ملی پوشانی همچون منصور کلهری، محمد موسوی، علی مهدوی، سعید محمودی بر می گشت.

سید محمد موسوی عراقی در 31 مرداد 1366 در شهر دزفول به دنیا آمد.وی در تیم های پیکان تهران، پتروشیمی ماهشهر، گیتی پسند اصفهان، کاله ی آمل و متین ورامین سابقه بازی دارد.

بیوگرافی محمد موسوی عراقیپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران - سد دفاعی ایران، هیروی تیم ملی والیبال، متعصب و از شاخص ترین بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در رقابت های المپیک ریو 2016 کسی نیست جز سید محمد موسوی عراقی. سید محمد موسوی عراقی در 31 مرداد 1366 در شهر دزفول به دنیا آمد. وی در تیم های پیکان تهران، پتروشیمی ماهشهر، گیتی پسند اصفهان، کاله ی آمل و متین ورامین سابقه بازی دارد. بزرگترین افتخار موسوی کسب عنوان بهترین مدافع لیگ جهانی 2013 بوده؛ آن هم درحالی که تیم ملی ایران تنها در مرحله مقدماتی لیگ جهانی حضور داشته است. البته او در رقابت های قهرمانی جهان 2014 نیز در صدر برترین مدافعان قرار داشت اما به دلیل عدم راهیابی ایران به جمع 4 تیم برتر نتوانست در نهایت نیز این عنوان را به خود اختصاص دهد. قهرمانی در ایران و آسیا بهمراه کاله آمل و متین ورامین از جمله افتخارات موسوی در سال های اخیر است و این مدافع بلند قامت در فصل 93 نیز بهمراه پیکان تهران به مقام قهرمانی سوپر لیگ ایران دست یافت. سید محمد موسوی به دلیل پسوند خانوادگی که دارد مدت ها همه فکر می کردند که اصالتا عراقی میباشد و حتی در این باب رسانه های عربی به این قضیه دامن زدند تا اینکه وی با بیان اینکه اصالت او اراکی بوده و به سبب مشکلات به دزفول مهاجرت کرده اند و به جای پسوند اراکی ، عراقی به او اطلاق شده است ، به این گمانه زنی ها پایان داد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org