اخبار باشگاه والیبال جواهری گنبد

 

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: شهرستان گنبدکاووس باید یک تیم در لیگ برتر والیبال کشور داشته باشد.

تیم والیبال جواهری گنبد

ابراهیم غفاری اظهار کرد: با توجه به اینکه آقای جواهری اعلام داشتند در لیگ برتر والیبال تیمداری نخواهند کرد، مذاکراتی با آقای محمدی مالک تیم هاوش گنبد برای حضور این تیم در لیگ برتر والیبال انجام دادیم.

والیبال ایران بررسی می کند؛ عملکرد 12 تیم حاضر در دور مقدماتی لیگ برتر والیبال 94 ایران چگونه بود / جمشید حمیدی کارشناس والیبال در این خصوص به اظهار نظر می پردازد.

لیگ برتر والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دور مقدماتی بیست و نهمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران با صعود تیم های بانک سرمایه، پیکان، شهرداری ارومیه، ثامن الحجج، شهرداری تبریز، سایپا، متین و آرمان به مرحله پلی آف به پایان رسید. تیم های کاله و جواهری از حضور در مرحله بعد بازماندند و آلومینیوم و گوهر کویر با لیگ برتر خداحافظی و به لیگ دسته یک سقوط کردند. به منظور بررسی تحلیلی عملکرد تیم ها در دور مقدماتی این مسابقات با جمشید حمیدی کارشناس برجسته والیبال کشورمان به گفتگو نشسته ایم که نظر وی را در خصوص تک تک تیم ها در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه تهران با برتری 3 بر یک مقابل تیم جواهری در گنبد صدرنشین لیگ برتر والیبال در پایان دور مقدماتی باقی ماند.

تیم والیبال بانک سرمایهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مرحله مقدماتی رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز در حالی با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد که در یکی از این مسابقات تیم صدرنشین بانک سرمایه از ساعت 17  در سالن المپیک گنبد به مصاف جواهری رفت و در پایان میزبان خود را شکست داد.

والیبال ایران: تیم والیبال بازگانی جواهری گنبد از برگزاری دیدار هفته بیست و یکم خود برابر شهرداری ارومیه انصراف داد.

تیم والیبال جواهری گنبدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته بیست و یکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران یادواره 200 شهید والیبالیست روز چهارشنبه 14 بهمن ماه در شهرهای تهران (دو دیدار)، اردکان و مشهد پیگیری خواهد شد.

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در حالی با نتیحه قاطع 3 بر صفر از سد جواهری گنبد گذشت که در طول بازی از سوی گنبدی ها تشویق و حمایت می شد.

تیم والیبال پیکان تهرانبه گزارش پایگاه پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رقابت های هفته بیستم لیگ برتر والیبال مردان ایران جام دویست شهید والیبالیست عصر امروز با برگزاری 5 دیدار پیگیری شد که در یکی از این دیدارها دو تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبد و پیکان تهران برابر هم صف آرایی کردند.

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در خانه با حساب 3 بر صفر از سد جواهری گنبد عبور کرد و 3 امتیاز با ارزش را بدست آورد.

کاله مازندرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دو تیم والیبال کاله مازندران و بازرگانی جواهری گنبد عصر امروز در چارچوب رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران، جام دویست شهید والیبالیست به مصاف هم رفتند.

والیبال ایران: تیم والیبال آرمان ورزشی اردکان در گنبد با حساب 3 بر صفر از سد جواهری گذشت.

تیم والیبال آرمان ورزشی اردکانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ چهارمین دیدار هفته هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور از ساعت 17 عصر امروز در سالن المپیک گنبد کاووس و بین تیم های جواهری و آرمان ورزشی اردکان برگزار و در پایان میهمان اردکانی موفق به شکست حریف خود شد.

والیبال ایران: تیم والیبال جواهری گنبد در اولین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر صفر مقابل گوهر زاهدان به برتری رسید.

تیم والیبال جواهری گنبدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی امروز با انجام 6 دیدار پیگیری می شود که در اولین دیدار پایان یافته ی این هفته نماینده شمال کشور در جنوب به پیروزی رسید.

ملی پوش جواهری گنبد در گفتگو با والیبال ایران: باشگاه جواهری قول داد تا دو هفته ی آینده به تعهدات خود عمل کند/ اگر بازیکن آزاد اعلام میشدم به تیم شهرداری بجنورد می رفتم.

رسول آقچه لیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از اینکه باشگاه جواهری گنبد نتوانست به تعهدات مالی خود در قبال رسول آقچه لی بازیکن ملی پوش خود عمل کند، این بازیکن در پایان نیم فصل با جدایی از جواهری، تیم دسته یکی شهرداری بجنورد را به عنوان مقصد جدید خود انتخاب کرد.

والیبال ایران: تیم والیبال جواهری گنبد در جدالی نفسگیر موفق به غلبه 3 بر 2 بر سایپا البرز شد.

تیم والیبال جواهری گنبدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رقابت های هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران جام دویست شهید والیبالیست عصر امروز با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد که در یکی از این دیدارها دو تیم جوان و پرانگیزه جواهری گنبد و سایپا تهران برابر هم به میدان رفتند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org