جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

24 - 26
25 - 23
21 - 25
21 - 25
0 - 0

رویدادهای بازیکنان

اطلاعات جانبی

داور اول
علیرضا قریب
داور دوم
وحید پورکاشیان
ناظر
یونس حسن زاده

بانك سرمايه برد اما دستش به صدر جدول نرسيد/ ياران نقدى در خانه مغلوب شدند

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در هفته چهاردهم لیگ برتر با شهرداری اراک را با حساب 3 بر یک مغلوب خود ساخت.

عکس مسابقه والیبال شهرداری اراک و بانک سرمایه

به گزارش والیبال ایران؛ سالن امام خمینی اراک عصر امروز میزبان دیدار دو تیم والیبال شهرداری اراک و بانک سرمایه در چارچوب رقابت های هفته چهاردهم لیگ برتر بود که در پایان این مسابقه بانک سرمایه موفق به شکست میهمان خود شد.

 

در این دیدار که ساعت 16 با سوت علیرضا قریب داور نخست مسابقه آغاز شد، شاگردان مصطفی کارخانه ست دوم را با نتیجه 25 بر 23 مغلوب میزبان خود شدند اما در سه ست اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 26 بر 24، 25 بر 21 و 25 بر 21 از سد حریف عبور کردند تا در مجموع 3 بر یک پیروز مسابقه شده و 3 امتیاز ارزشمند را با خود به تهران به سوغات بیاورند.

 

بانک سرمایه با این پیروزی هرچند 32 امتیازی شد اما نتوانست صدرجدول را به خود اختصاص بدهد و در پس از پیکان در جایگاه دوم ایستاد. شهرداری اراک نیز با همان 11 امتیاز پیشین خود در قعر جدول باقی ماند.

 

در این مسابقه چهار کارت از جیب داور خارج شد که دو کارت آن زرد بود که نصیب لوکاس ژیگادلو از بانک سرمایه و اسماعیل معلی از شهرداری اراک شد و دو کارت قرمز نیز به علیرضا نادی بازیکن شهرداری و عادل غلامی بازیکن سرمایه نشان داده شد.

 

در ادامه رقابت های لیگ برتر، 12 دی ماه اراک برای رویارویی با صالحین راهی ورامین خواهد شد و بانک سرمایه در تهران میزبان کاله مازندران خواهد بود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه