جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

23 - 25
25 - 16
23 - 25
20 - 25
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
ابراهیم فیروزی
داور دوم
میثم پارسه
ناظر
حسین پورکاشیان

کار بزرگ شاگردان تراویسا در پایتخت/ شهرداری ارومیه سرمایه داران را از صدر جدول پایین کشید + حواشی

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته سیزدهم لیگ برتر موفق به شکست 3 بر یک بانک سرمایه شد.

عکس مسابقه بانک سرمایه و شهرداری ارومیه

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در دومین دیدار عصر امروز در خانه والیبال دو تیم بانک سرمایه، صدرنشین لیگ برتر مردان کشور و شهرداری ارومیه در حالی از ساعت 18 عصر به مصاف هم رفتند که با توجه به برد پیکان، سرمایه برای حفظ صدرنشینی چاره ای جز پیروزی مقابل شاگردان تراویسا نداشت.

 

ترکیب اولیه تیم والیبال شهرداری ارومیه را فرهاد پیروت پور، دراگان تراویسا، رحمان داوودی، مجتبی میرزاجانپور، جواد محمدی نژاد، آرمین تشکری و محمدرضا حضرت پور تشکیل دادند و در تیم بانک سرمایه نیز کارخانه از ترکیب فرهاد قائمی، محمد موسوی، شهرام محمودی، ژیگادلو، عادل غلامی، میلاد عبادی پور و فرهاد ظریف بهره گرفت.

 

در روزی که عبدالرضا علیزاده لیبروی با سابقه شهرداری مصدوم بود حضرت پور جوان 17 ساله ارومی ها جایگزین او شد. شهرداری که به نظر می رسید بعد از گذشت یک نیم فصل تقریبا به هماهنگی مطلوب رسیده است شروع خوبی داشت و توانست با سرویس های خوب و عملکرد خوب داوودی در حمله بر بازی حاکم شده و از سرمایه پیشی بگیرند. دریافت های متزلزل سرمایه داران کمک زیادی به ارومی ها کرد تا ست اول را 25 بر 23 پیروز باشند.

 

با شروع ست دوم این سرمایه بود که توانست عملکرد به مراتب بهتری نسبت به حریف داشته باشد. سرمایه در حمله و سرویس نمایش بسیار خوبی داشت و امتیازات سرویس فراوانی کسب کرد.  در تیم ارومیه به نسبت ست اول دریافت های خوبی صورت نگرفت و همین موضوع کار را برای میهمان سخت کرد. سرمایه ست دوم را با امتیاز 25 بر 16 به سود خود پایان داد.

 

در اواسط ست دوم درگیری لفظی تندی بین محمودی و پیروت پور صورت گرفت که جعفری داور این دیدار به دلیل استفاده از الفاظ رکیک به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد.

 

با شروع ست سوم باز هم نوبت به شهرداری رسید تا نبض بازی را در دست گیرد. تراویسا برای تقویت وضعیت دریافت تیمش که در ست قبل پاشنه آشیل این تیم بود از دو لیبرو استفاده کرد. با حضور حامد رضایی و دفاع های خوب این بازیکن ارومیه موفق شد برتری خوبی برابر میزبان تهرانی اش ایجاد کند ولی چند اشتباه از تیم شهرداری بازی را در امتیاز 22 به تساوی کشاند. درخشش میرزاجانپور در چند امتیاز پایانی حکم برتری 25 بر 23 شهرداری را در این ست امضا کرد.

 

در ست چهارم علی جلالی پشت خط زن دوم تیم سرمایه که در اواسط ست قبل به جای محمودی به میدان آمد به صورت ثابت بازی را آغاز کرد. بازی برابر دنبال می شد و این موضوع موسوی را به شدت عصبی کرد و باعث شد چند بار سر هم تیمی هایش فریاد بکشد. تغییرات فراوان کارخانه و وقت های استراحت های درخواستی او نیز نتوانست آشفتگی حاکم بر تیمش را از بین ببرد. ارومیه موفق شد با نمایش خوب در سرویس، دریافت ، توپ گیری و حمله فاصله خودش را با صدر نشین لیگ افزایش دهد و 25 بر 20 به پیروزی برسد.  


بانک سرمایه با این نتیجه با برد  29 امتیازی ماند و در رده  دوم جدول قرار گرفت و شهرداری ارومیه نیز با 7 برد و 21 امتیاز در رده پنجم جای گرفت.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه