جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 23
23 - 25
23 - 25
21 - 25
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مرتضی اکرمی
داور دوم
داود نافعی
ناظر
شهباز صدری و یونس حسن زاده
پخش زنده
شبکه آذربایجان غربی

پیکان فاتح جذاب ترین دیدار هفته/ فلامینگوها در خانه مغلوب شاگردان اکبری شدند

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران با برتری 3 بر یک در خانه شهرداری ارومیه فاتح بازی بزرگ هفته دوازدهم شد.

تیم والیبال پیکان تهران

به گزارش والیبال ایران؛ در حساس ترین دیدار از هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران از ساعت 16 عصر امروز در سالن غدیر ارومیه به مصاف هم رفتند و در پایان باز هم این خودروسازان تهرانی بودند که مجال عرض اندام به حریف نداده و از سد این تیم گذشتند.

 

در این دیدار که با حضور 6 هزار نفر از هواداران ارومیه‌ای در سالن غدیر برگزار شد تراویسا در ترکیب خود از رحمان داوودی، دراگان تراویسا، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد پیروت پور، جواد محمدنژاد و لیبرو محمدرضا حضرت‌پور استفاده کرد.

 

با آغاز ست اول این رقابت تیم والیبال شهرداری ارومیه با حمایت تماشاگران پر شورش پنج امتیاز پیاپی را کسب کرد که پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان تهران مجبور شد وقت استراحت بگیرد.

در ادامه تیم والیبال پیکان توانست در امتیازات 18 به تساوی برسد و از میزبان خود پیش بیافتد اما این هواداران پرشور ارومیه بودند که با تشویق خود توانستند تیم شهرداری ارومیه را با انگیزه نمایند تا این ست را با نتیجه 25 بر 23 پیروز شود.

 

در ست دوم تیم پیکان برعکس ست اول بازی را خوب شروع کرد و توانست 10 بر 5 از تیم والیبال شهرداری ارومیه پیش بیافتد.

اما این پایان کار نبود تیم والیبال شهرداری ارومیه توانست امتیازات عقب افتاده را جبران کند و در امتیاز 18 به تساوی برساند اما تیم پیکان تهران که کاپیتان خوش فکر و توانمند تیم ملی والیبال را در اختیار دارد با طرح‌ریزی حمله‌های متفاوت توانست 25 بر 23 پیروز ست دوم شود تا هر تیم یک ست برده داشته باشند.

 

تیم والیبال شهرداری در ست سوم به مانند ست اول طوفانی آغاز کرد و توانست 14 بر 9 از حریف قدرتمند خود جلو بیافتد ولی تیم پیکان تهران در پایان توانست با نتیجه 25 بر 23 پیروز شود تا دومین ست برده به نفع خود را داشته باشد و فقط یک ست برای شکست تیم والیبال شهرداری ارومیه نیاز داشته باشد.

 

در ست چهارم تیم والیبال پیکان توانست به راحتی با نتیجه 25 بر 21 تیم والیبال شهرداری ارومیه شکست دهد و در مجموع سه بر یک پیروز این دیدار باشد.

 

تیم والیبال شهرداری ارومیه با باخت مقابل تیم پیکان تهران همچنان در نوار بحران قرار گرفت و نتوانست خود را به جمع مدعیان اضافه کند و در مقابل پیکانی ها همچنان به رقابت خود با سرمایه داران برای صدرنشینی ادامه دادند.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه