جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

18 - 25
22 - 25
18 - 25
0 - 0
0 - 0

رویدادهای بازیکنان

تعداد رویداد زمان
علیرضا مباشری 1
زمان رویداد تعداد

اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود قاری
داور دوم
قادر صادقی
ناظر
محمد حسین شفقی

صدرنشین مقتدرانه آغاز کرد / شهرداری تبریز در خانه هم برابر سرمایه داران حرفی برای گفتن نداشت

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در هفته دوازدهم لیگ برتر با شکست 3 بر صفر شهرداری تبریز با اقتدار در صدر جدول باقی ماند.

مسابقه والیبال شهرداری تبریز و بانک سرمایه

به گزارش والیبال ایران؛ در یکی از دیدارهای هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم شهرداری تبریز و بانک سرمایه از ساعت 16 عصر امروز در سالن شهید اقدمی تبریز برابر هم صف آرایی کردند و در پایان این صدرنشینان بانک سرمایه بودند که موفق شدند همانند دور رفت خیلی راحت از سد یاران بناکار عبور کنند.

 

مصطفی کارخانه، سرمربی تیم بانک سرمایه این مسابقه را با ترکیب شهرام محمودی، محمد موسوی، میلاد عبادی پور، جاجیچ، فرهاد قائمی، مهدی مهدوی و مجتبی یوسفی آغاز کرد در تیم شهرداری تبریز نیز عادل بناکار از ترکیب محمد باقری، علیرضا مباشری، میلان راشیچ، اکبر ولایی، حسن صنوبری، مهدی بازارگرد و محمدرضا موذن بهره گرفت.

 

سرمایه داران در این مسابقه در 3 ست متوالی و با امتیازات 25 بر 18، 25 بر 22 و 25 بر 18 از سد تیم کماکان بحران زده شهرداری تبریز گذشتند و ضمن کسب یازدهمین پیروزی خود در این مسابقات صدر جدول را نیز در اختیار خود نگه داشتند.

 

تیم والیبال شهرداری تبریز نیز با قبول این شکست به رده دهم جدول رده بندی سقوط کرد تا وضعیت سرخپوشان تبریزی قرمز شود.

 

گفتنی است؛ در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال شهرداری تبریز در اراک به مصاف یاران علی نقدی می رود و بانک سرمایه در خانه از شهرداری ارومیه پذیرایی خواهد کرد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه