جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 23
27 - 29
22 - 25
23 - 25
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
اصغر کاظمی
داور دوم
محمد عشق دوست
ناظر
امیر صداقت

کار بزرگ یاران نقدی در آغاز نیم فصل دوم/ سایپا در تهران مغلوب شهرداری اراک شد

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری اراک در اولین بازی دور برگشت لیگ برتر دست به کار بزرگی زد و با حساب 3 بر یک در تهران از سد تیم رده سومی سایپا گذشت.

عکس مسابقه والیبال شهرداری اراک و سایپا


به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در اولین دیدار نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم سایپا تهران و شهرداری اراک در حالی از ساعت 15 عصر امروز به مصاف هم رفتند که شهرداری اراک با اضافه کردن 3 بازیکن جدید شکل و شمایل نویی به خود گرقته بود.

 

ترکیب اولیه تیم والیبال سایپا را مجتبی شبان، سامان فائزی، سعید شیرود قربانی، سهند الله وردیان، رضا قرا، محمد طاهر وادی و مصطفی حیدری تشکیل دادند و در تیم شهرداری اراک  نیز نقدی از ترکیب وحید سید عباسی، نیما اسفندیاری، علیرضا نادی، اسماعیل معلی، مصطفی عباسلو، ونلین کادانکوف و امین رضوی بهره گرفت.

 

شهرداری اراک با بازی دادن به سید عباسی و تاروردی در این دیدار جان تازه ای گرفته بود و شروع بسیار خوبی در ست اول داشت. نبرد شانه به شانه دو تیم تا امتیازات پایانی ادامه داشت ولی دو امتیاز سرویس پیاپی از ستاره این فصل سایپا یعنی مجتبی شبان 25 بر 23 ست آغازین این مسابقه به سود میزبان تهرانی به پایان رسید.

 

شهرداری که در ست اول هم بسیار خوب بازی کرد با درخشش بازیکنانش و البته اشتباهات فراوان شاگردان آرمات بر بازی مسلط شد. البته سایپا در امتیازات پایانی توانست نتیجه را به تساوی بکشاند ولی اراکی ها 29 بر 27 ست دوم را به نام خود ثبت کردند.

 

با شروع ست دوم قرا که کمی احساس درد می کرد جای خود را به محمدرضا حیدری داد. حیدری در صحنه ای از بازی به دلیل شادی بیش از حد از فیروزی داور این بازی کارت زرد دریافت کرد. 

 

برخلاف پیش بینی ها این شهرداری اراک بود که ست سوم را نیز به  سود خود به پایان رساند. اشتباهات پیاپی خودرو سازان در این ست هم کار دستشان داد تا شاگردان نقدی ست سوم را راحت تر از ست قبلی پیروز شوند. شهرداری 25 بر 22 ست سوم را نیز با پیروزی به پایان رساند.

 

آرمات که به شدت احساس خطر کرده بود در ست چهارم قرا را با وجود مصدومیت به بازی برگرداند اما درخشش تاری وردی در توپ گیری و دریافت و اسپک های اسماعیل معلی اختلاف امتیازی مناسبی را برای مهمان اراکی رقم زد. تعویض های پیاپی آرمات هم دردی از تیم بی نظم و پر اشتباه سایپا دوا نکرد تا اولین دیدار نیم فصل دوم لیگ برتر با شگفتی همراه شود. شهرداری اراک  ست چهارم را 25 بر 23 پیروز شد.


 
گفتنی است؛ سایپا تهران هفته سیزدهم باید به مصاف صالحین ورامین برود که تا این لحظه وضعیت مشخصی برای ادامه لیگ  ندارد. اراک هم باید  در خانه از شهرداری تبریز پذیرایی خواهد کند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه