جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 16
25 - 21
25 - 27
22 - 25
10 - 15

اطلاعات جانبی

داور اول
مرتضی اکرمی
داور دوم
قادر صادقی
ناظر
محمود کشفی

فرصت سوزی به سبک نارنجی پوشان/ صالحین ورامین لیگ برتر را با پیروزی افتتاح کرد

 

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در آخرین دیدار از هفته دوم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی دو تیم سایپا تهران و صالحین ورامین برابر هم صف آرایی کردند که نماینده ورامین پس از کش و قوس های فراوان سرانجام با حل مشکلات ناشی از بدهی های زیاد خود، بعد از باخت فنی در هفته نخست مجوز حضور در این رقابت ها را پیدا کرده بود و شاگردان محمد ترکاشوند موفق شدند در اولین بازی خود در لیگ سی ام از سد نارنجی پوشان سایپا بگذرند.


 
در این مسابقه، بهرام فريد، سعيد مصطفي وند، امير حسيني، سيد امين علوي، حسام بخششي، حمزه زريني و احسن الله شيركوند (ليبرو) از ابتدا در ترکیب صالحین قرار گرفتند و مجتبي شبان، سامان فائزي، سعيد شيرود، عليرضا جديدي، رضا قرا، محمد طاهر وادي و پوريا نودوزپور برای تیم سایپا از ابتدا به میدان رفتند.


 
صالحین ورامین که ست های اول و دوم مسابقه را با امتیازات 16 بر 25 و 21 بر 25 واگذار کرد اما در ادامه به بازی برگشت و با پیروزی در ست های سوم، چهارم و پنجم با امتیازات 27 بر 22، 25 بر 22 و 15 بر 12 در مجموع با حساب 3 بر 2 به برتری رسید و در اولین بازی خود به یک برد دراماتیک دست یافت تا نشان دهد برنامه های زیادی برای موفقیت در لیگ سی ام دارد.


 
این بازی خالی از حاشیه هم نبود و در اواخر ست اول پس از درگیری لفظی حمزه زرینی و سامان فائزی، با اضافه شدن رضا قرا به این کری خوانی داور به پشت خط زن ملی پوش سایپا کارت زرد نشان داد.


 
در اوایل ست چهارم نیز احسن شیرکوند با مصدومیت از ناحیه کتف به خارج از زمین رفت که مشکل این بازیکن جدی نبود و در ادامه به جمع هم تیمی های خود اضافه شد.


 
در ست پنجم نیز اعتراضات شدید سامان فائزی به رای داور برای این بازیکن یک کارت قرمز به همراه داشت.


 
گفتنی است؛ صالحین ورامین در هفته سوم میزبان شهرداری تبریز است و سایپا در گنبد به مصاف هاوش می رود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران