جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 23
15 - 25
18 - 25
25 - 17
14 - 16

اطلاعات جانبی

داور اول
داود نافعی
داور دوم
میثم پارسه
ناظر
شهباز صدری

پیش بازی:

دیگر بازی حساس این هفته مصاف نابرابر باتجربه های پیکان در مقابل شاگردان جوان بهروز عطایی در کاله آمل است که اگرچه انتظار معجزه از کاله وجود ندارد اما فرصت خوبی برای عرض اندام ستاره های ملی پوش و جوان کاله آمل از جمله جواد کریمی که از او به عنوان جانشین سعید معروف در سال های آتی نام برده می شود هست تا بتواند در برابر پاسور اول و کاپیتان تیم ملی بازی خوبی را به نمایش گذاشته و توانایی های خود را نشان دهد.

 

گزارش بازی:

کاله آمل بازنده سربلند/ پیکان و ستاره هایش به سختی از سد شاگردان جوان عطایی گذشتند

 

به گزارش والیبال ایران؛ در ادامه رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم کاله آمل و پیکان تهران در حالی از ساعت 17 عصر امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل برابر هم صف آرایی کردند که این دیدار روی کاغذ جنگ نابرابر بود و کمتر کسی فکر می کرد که بازیکنان جوان تیم میزبان بتوانند 5 ست در برابر پرافتخارترین تیم لیگ ایران که بازیکنان با تجربه ای نظیر سعید معروف را در اختیار دارد، مقاومت کنند با این حال شاگردان بهروز عطایی موفق شدند با ارائه یک بازی جذاب و تماشایی علارغم واگذاری نتیجه، بازنده سربلند هفته دوم لقب بگیرند.


 
در این مسابقه کاله آمل در ست های اول و چهارم با امتیازات 25 بر 21 و 25 بر 17 به برتری رسید اما با قبول شکست در ست های دوم، سوم و پنجم با امتیازات 25 بر 15، 25 بر 18 و 16 بر 14 در نهایت با حساب 3 بر 2 مغلوب شد. این دومین پیروزی تیم مدعی پیکان و دومین متوالی شاگردان جوان بهروز عطایی بود.


 
تیم والیبال پیکان تهران با این نتیجه 5 امتیازی شد و در رده چهارم جدول جای گرفت و کاله آمل نیز با دو شکست و یک امتیاز در جایگاه هشتم ایستاد.


 
گفتنی است؛ در هفته سوم رقابت های لیگ برتر والیبال پیکان تهران در خانه مقابل خاتم اردکان صف آرایی می کند و کاله آمل نیز در ارومیه به مصاف شهرداری می رود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران