جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

21 - 25
25 - 22
23 - 25
14 - 25
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
ابراهیم فیروزی
داور دوم
علیرضا قریب
ناظر
محمدحسن خوشدل

پیش بازی:

حساس ترین بازی هفته بدون شک مصاف دو تیم پرستاره بانک سرمایه و شهرداری در سالن غدیر ارومیه است. جایی که تا چشم کار کند در زمین ستاره می بینیم و شاگردان تراویسا که در هفته اول برابر تیم مدعی پیکان تهران شکست خوردند اینبار باید در خانه از دیگر تیم مدعی و به مراتب پرمهره تر پایتخت یعنی بانک سرمایه پذیرایی کنند. شهرداری ارومیه که در هفته گذشته دراگان تراویسا، سرشناس ترین بازیکن خارجی لیگ ایران را به دلیل صادر نشدن کارت بازی اش از سوی فدراسیون ایتالیا در اختیار نداشت در تلاش است تا با رفع این مشکل از این بازیکن در ترکیب خود بهره ببرد و با وجود این بازیکن و 6 هزار هوادار همیشه حامی بدون شک بازی متفاوتی از این تیم در برابر شاگردان کارخانه خواهیم دید. تقابل میلاد عبادی پور با تیم شهرش نیز بر جذابیت های این بازی افزوده است و بانک سرمایه هم که هفته اول شهرداری تبریز را به راحتی هرچه تمامتر از پیش رو برداشت در تلاش است تا قائمی مصدوم را هم به این بازی رسانده و جهنم غدیر را دست پر ترک کند.

 

گزارش دیدار:

سوغات 3 امتیازی سرمایه داران از جهنم ارومیه/ تراویسا با پسرش هم از پس یاران کارخانه بر نیامد

 

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ حساس ترین دیدار هفته دوم لیگ برتر والیبال مردان ایران امروز چهارشنبه 5 آبانماه در حالی از ساعت 17 در سالن 6000 نفری غدیر ارومیه آغاز شد که از ساعت 15 ظرفیت این سالن تکمیل و حدود 2 هزار نفر نیز در پشت درب ها مانده بودند.


 
بانک سرمایه این دیدار را با ترکیب اولیه شهرام محمودی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، لوکاس ژیگالدو، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور و فرهاد ظریف آغاز کرد و حامد رضایی، اولی پکا اویانسیوو، مجتبی میرزاجانپور، رحمان داوودی، دراگان تراویسا، آرمین تشکری و عبدالرضا علیزاده نیز یاران آغاز کننده تراویسا بودند.


 
در این مصاف شاگردان مصطفی کارخانه در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 21، 25 بر 23 و 25 بر 14 به پیروزی رسیدند اما در ست دوم با نتیجه 25 بر 22 مغلوب میزبان شدند.


 
این مصاف تا پایان ست سوم بسیار نزدیک و تماشایی پیگیری شد اما در ست چهارم پس از آنکه بانک سرمایه از حریف 5 امتیاز پیشی گرفت، فلامینگوها آن جنگندگی و روحیه خود در ست های پیشین را از دست دادند و کار برای تهرانی ها آسان شد تا بتواند هر آنچه می خواهد در زمین انجام داده و امتیازات را یکی پس از دیگری از آن خود کند.


 
این مسابقه یک کارت زرد مشکوک هم برای شهرداری ارومیه داشت که با اعتراض گسترده هواداران این تیم مواجه شد.


 
در ادامه رقابت های لیگ برتر، یکشنبه 9 آبان ماه، بانک سرمایه میزبان شهرداری اراک خواهد بود و شهرداری ارومیه در خانه به مصاف کاله مازندران خواهد رفت.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه