جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 18
23 - 25
25 - 22
26 - 24
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
حمید راهجردیان
داور دوم
وحید پورکاشیان
ناظر
محمد حسین شفقی

حساس ترين بازى هفته جذاب از آب در آمد/ پيروزى ياران معروف بر تيم بدون تراويساى اروميه

 

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ هفته نخست سی امین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور (جام شهدای منا) از ساعت 15:15 دقیقه عصر امروز با برگزاری یک دیدار حساس مابین تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه در خانه والیبال تهران رسما آغاز شد.


این دیدار که از آن به عنوان فینال زودهنگام لیگ برتر والیبال یاد می شود در حالی آغاز شد که تیم شهرداری ارومیه دراگان تراویسا، پاسور ایتالیایی خود را به دلیل صادر نشدن کارت بازی اش در اختیار نداشت و همین مسئله باشد نتوانیم شاهد دوئل سعید معروف با جانشینش در تیم شهرداری ارومیه باشیم.


در این مسابقه پیمان اکبری، سرمربی پیکان از ترکیب آغاز کننده سعید معروف، امیر غفور، مسعود غلامی، مصطفی شریفات، فرهاد نظری افشار، محمد جواد معنوی نژاد و مهدی مرندی بهره گرفت و یوبومیر تراویسا سرمربی صربستانی تیم والیبال شهرداری ارومیه نیز در شروع بازی از ترکیب پرویز پزشکی، اولی پکا اونانسیوو، حامد رضایی، آرمین تشکری، مجتبی میرزاجانپور، رحمان داودی و عبد الرضا علیزاده استفاده کرد.


بازی در ست نخست با برتری تیم پیکان آغاز و پیگیری شد و در ادامه شاگردان پیمان اکبری موفق شدند به راحتی و با حساب 25 بر 18 میهمان ارومیه ای خود را شکست دهند. اما روند بازی از ست دوم به بعد تغییر کرد و این یاران تراویسا بودند که با ارائه یک بازی زیبا و حساب شده در ست دوم با امتیاز 25 بر 23 به پیروزی رسیدند. ست سوم مسابقه تا پیش از اعتراضات سعید معروف به داوری و کری خوانی این بازیکن با رحمان داوودی در زیر تور که آغاز کننده حواشی بود، بسیار جذاب و دیدنی دنبال می شد و مصاف امیر غفور و اولی پکا پشت خط زن های سرشناس دو تیم در کنار درخشش میرزاجانپور و مصطفی شریفات بازی را دیدنی کرده بود اما در ادامه بار فنی مسابقه زیر این حواشی گم شد. در ست سوم پیکان که استاد بازگشت به بازی است با امتیاز 25 بر 23 پیروز شد. ست چهارم مسابقه نیز اگرچه کاملا پایاپای دنبال شد اما در نهایت این تیم پیکان بود که با امتیاز 27 بر 25 به برتری رسید و در مجموع 3 بر یک به برتری رسید.


جواشی مسابقه:

* این دیدار پیش از این قرار بود ساعت 15:30 دقیقه برگزار شود که در اقدامی عجیب 15 دقیقه زودتر از زمان اعلام شده شروع شد.


* دراگان تراویسا، پاسور ایتالیایی و مشهورترین بازیکن تیم والیبال شهرداری ارومیه به دلیل حاضر نشدن کارت بازی اش، این دیدار حساس را از دست داد تا پرویز پزشکی پاسور اول ارومی ها در این مسابقه باشد.


* خوان سیچلو، مربی تیم ملی والیبال ایران با حضور در خانه والیبال تهران به همراه امیر خوشخبر سرپرست تیم ملی و ناصر شهنازی، سرمربی تیم ملی ب ایران از نزدیک به تماشای مسابقه نشست.


* سالن خانه والیبال مملو از جمعیت نبود اما استقبال از این مسابقه قابل قبول بوده است و علارغم اینکه تعداد هواداران تیم ارومیه کمتر از پیکان بودند، اما تیم خود را به خوبی تشویق و حمایت کردند.


* سالن خانه والیبال تهران آماده میزبانی نبود و در حین مسابقات بنرهای تبلیغاتی در سالن نصب می شد.


*بازیکنانی که برای حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان انتخاب شده‌اند به همراه محمد وکیلی سرمربی این تیم با لباس‌های متحدالشکل سفید در سالن حضور پیدا کردند.


* آرمین تشکری در ست سوم کارت زرد گرفت.


* سعید معروف و رحمان داوودی در ست سوم با هم دچار درگیری لفظی شدند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه