جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

30 - 28
23 - 25
21 - 25
22 - 25
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مرتضی اکرمی
داور دوم
مرتضی علایی
ناظر
حسین پورکاشیان

پیش بازی

تیم شهرداری ارومیه که در هفته جاری شاهد تغییر و تحولات در سطح مدیریت باشگاه خود بوده، این هفته در سالن غدیر ارومیه میزبان خاتم اردکان است. خاتم با هفت برد و 19 امتیاز در رتبه هفتم جدول است و شهرداری ارومیه نیز با پنج برد و 17 امتیاز درجایگاه نهم قرار دارد. ارومیه ای ها با توجه به تغییر و تحولات انگیزه خاصی برای این مسابقه دارند اما خاتم نیز برای ماندن در جمع هشت تیم مرحله پلی آف، به راحتی امتیاز به حریفان خود نمی دهد. دیدار رفت دو تیم سه بر یک در اردکان به سود ارومیه شد و خاتمی ها این هفته انگیزه زیادی برای جبران ناکامی دور رفت دارند.

 

باختی دیگر در پرونده شهرداری ارومیه ثبت شد/ شاگردان خداپرست حریف خاتم اردکان نشدند

والیبال ایران: تیم والیبال خاتم اردکان با شکست 3 بر یک شهرداری ارومیه 3 امتیاز با ارزش بدست آورد.

عکس تیم والیبال خاتم اردکان

تیم شهرداری ارومیه در سالن غدیر میزبان خاتم اردکان بود و سه بر یک مغلوب این تیم شد تا نماینده ارومیه یازدهمین ناکامی خود را تجربه کند.

تیم خاتم اردکان در ست نخست 30 بر 28 مغلوب میزبان خود شد اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 21 و 25 بر 22 به پیروزی رسید تا هشتمین برد خود را جشن بگیرد.

تیم ارومیه این مسابقه را با ترکیب مهدی کریمی، معین رحیمی، وحید سیدعباسی، جواد محمدی نژاد، امین علوی و میلاد حمیدی شروع کرد. در تیم خاتم اردکان نیز امیر علی فتحعلی، حسین امیری، جواد حسین آبادی، اکبر ولایی، محمد رضی پور و محمد طاهر وادی به میدان رفتند.

مرتضی اکرمی، مرتضی علایی و حسین پورکاشیان به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را که دو هزار و 500 تماشاگر داشت و در مدت 128 دقیقه برگزار شد، بر عهده داشتند.

علیرضا علیزاده بازیکن شماره 16 شهرداری ارومیه و عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم خاتم اردکان در این مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

عکس های مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها