جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 23
19 - 25
25 - 20
28 - 26
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
محمدرضا کاویانی
داور دوم
وحید پورکاشیان
ناظر
حمید حق بین

پیش بازی

در دومین مسابقه خانه والیبال تهران، تیم سایپا دیگر باشگاه خودرو ساز لیگ برتر والیبال میزبان بانک سرمایه صدرنشین این رقابت هاست. بانک سرمایه که صعودش به مرحله پلی آف قطعی شده است، در حال حاضر با 14 برد و 42 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و بازیکنان این تیم در جدال با سایپا به دنبال کسب پانزدهمین پیروزی خود هستند.

نارنجی پوشان نیز هم اکنون با 10 برد و 31 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارند و در صورت شکست برابر بانک سرمایه و پیروزی پیکان مقابل هاوش گنبد، رتبه سوم را از دست می دهند. دیدار رفت دو تیم بانک سرمایه و سایپا سه بر یک به سود سرمایه تمام شد.

 

غول کشی نارنجی پوشان پایتخت/ بانک سرمایه برابر جنگندگی سایپا به زانو درامد

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر موفق به شکست 3 بر یک بانک سرمایه شد.

عکس تیم والیبال سایپا

تیم بانک سرمایه صدرنشین این رقابت ها در آخرین مسابقه هفته شانزدهم میهمان نارنجی پوشان سایپا بود که سه بر یک مغلوب این تیم شد تا دومین ناکامی خود در لیگ برتر سال 96 را تجربه کند.

شاگردان شعبان خمسه سرمربی تیم سایپا در ست سوم این مسابقه 25 بر 20 مغلوب صدرنشین این رقابت ها شدند اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 19 و 28 بر 26 به پیروزی رسیدند تا یازدهمین برد خود در این رقابت ها را جشن بگیرند و با 34 امتیاز در رتبه سوم جدول باقی بمانند.

تیم سایپا این مسابقه را با ترکیب مجتبی شبان، مهرداد بابایی، امیر غفور، بهنام حاجی پور، رحمان تقی زاده و فرهاد سال افزون شروع کرد و در آنسوی میدان نیز مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در ابتدای این مسابقه از ترکیب علیرضا مباشری، عادل غلامی، شهرام محمودی، مجتبی میرزاجانپور، علی شفیعی و ژیگالدو استفاده کرد.

حمید راهجردیان، داود نافعی و سعید درخشنده، داوران اول و دوم و ناظر این مسابقه بودند که در خانه والیبال تهران برگزار شد و 120 دقیقه طول کشید و 400 تماشاگر در خانه والیبال تهران داشت. در این دیدار رضا قرا بازیکن شماره 17 بانک سرمایه کارت زرد و عادل غلامی بازیکن شماره 9 بانک سرمایه کارت قرمز دریافت کردند.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

لینک دانلود

 

عکس های مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها