جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 16
25 - 18
25 - 22
0 - 0
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
احمد سرمست
داور دوم
محمدرضا آقایی
ناظر
حسین پورکاشیان

پیش بازی

مسابقه والیبال شهرداری ورامین و رعد

شهرداری ورامین رده سومی در خانه میزبان رعد پدافند قعرنشین است. شاگردان فرهاد نفرزاده هر چند فصل پر حاشیه و پر نوسانی را پشت سر می‌گذارند اما توانسته اند با وجود همه این حواشی با انجام بازی خوب، عرصه را بر هر تیمی تنگ کنند و خود را به عنوان یک مدعی معرفی کنند. در سوی دیگر رعد پدافند کاشان به هیچ عنوان عملکرد خوبی نداشته است و تا هفته‌ ششم حتی موفق به کسب یک امتیاز هم نشده است. شهرداری ورامین در صورت کسب پیروزی برابر نماینده کاشان می‌تواند جایگاه سوم را تا پایان هفته‌ برای خود حفظ نماید. در سوی دیگر رعدی‌ها هم که هفته‌ به هفته‌ در حال‌ بهتر شدن هستند می‌توانند با نیروی جوانی‌شان دست به خلق شگفتی بزنند و نخستین امتیازاتشان را دشت کنند. شهرداری ورامین با سه برد و سه باخت با یازده امتیاز در رده سوم قرار دارد و رعد هم بدون پیروزی و بدون امتیاز قعرنشین بالامنازع لیگ برتر است.

 

شاگردان نفرزاده به راحتی از سد رعد پدافند گذشتند/ صعود شهرداری ورامین به رتبه سوم جدول

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ورامین با شکست 3 بر صفر رعد پدافند اصفهان به رتبه سوم جدول صعود کرد.

غکس مسابقه والیبال شهرداری ورامین و رعد پدافند

سالن شهید گل عباسی ورامین میزبان آخرین دیدار هفته هفتم لیگ برتر والیبال بود که تیم شهرداری ورامین سه بر صفر با امتیازهای 25 بر 16، 25 بر 18 و 25 بر 22 میهمان خود (رعد پدافند کاشان) را شکست داد و بدرقه کرد.

این دیدار تنها 85 دقیقه طول کشید و 700 تماشاگر داشت و تیم شهرداری ورامین با کسب چهارمین برد خود، 14 امتیاز شد و در جایگاه سوم جدول باقی ماند.

احمد سرمست، محمدرضا آقایی و حسین پورکاشیان به ترتیب به عنوان داوران اول، دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را عهده دار بودند.

 

گزارش تصویری مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران