جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 23
26 - 28
25 - 15
24 - 26
15 - 17

اطلاعات جانبی

داور اول
بهروز جعفری
داور دوم
محمد محبوب عشق دوست
ناظر
محمود کشفی
پخش زنده
شبکه تابان

پیش بازی

پوستر مسابقه والیبال خاتم اردکان و هاوش گنبد

 تیم های خاتم اردکان و هاوش گنبد برگزار کننده شصت و ششمین و آخرین دیدار دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال در سالن آیت الله خاتمی در شهر اردکان هستند. خاتم اردکان با 4 برد و 11 امتیاز در رتبه هشتم جدول است و هاوش گنبد با سه برد و 9 امتیاز در جایگاه دهم قرار دارد و فاتح این میدان اگر سه امتیاز به دست آورد، جایگاه بهتری در جدول خواهد داشت. البته هاوش گنبد یک بازی کمتر از خاتم دارد.

 

شکست نزدیک خاتم در خانه/ گنبدی ها به سختی اردکان را فتح کردند

والیبال ایران: تیم والیبال هاوش گنبد در مصافی نفسگیر موفق به شکست 3 بر 2 خاتم اردکان شد.

عکس پیروزی هاوش بر خاتم اردکان

تیم والیبال هاوش گنبد دیگر تیم میهمان پیروز این هفته بود که در سالن آیت الله خاتمی اردکان موفق به شکست سه بر دو میزبان خود شد.
خاتمی ها در ست های اول و سوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۵ به پیروزی رسیدند اما در ست های دوم، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۸ بر ۲۶، ۲۶ بر ۲۴ و ۱۷ بر ۱۵ مغلوب هاوش گنبد شدند.
بهروز جعفری، محمد محبوب عشق دوست و محمود کشفی به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.
این دیدار ۱۴۰ دقیقه طول کشید، یک هزار تماشاگر داشت و خاتم اردکان این مسابقه را با ترکیب حسین امیری، بهمن جهان دیده، علیرضا جلالی، اکبر ولایی، محمد رضی پور و حمید سوسن آبادی آغاز کرد.
در آنسوی میدان نیز تیم هاوش گنبد در ابتدای این مسابقه از ترکیب عبدالحمید چوگان، کمال قریشی، عبدالله ناظری، بنیامین ایگدری، جمال الدین کنعانی پور و متین تکاور استفاده کرد.

 

ویدیوی خلاصه بازی

دانلود ویدیو

 

عکس های مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها