جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

26 - 24
20 - 25
18 - 25
19 - 25
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
احمد سرمست
داور دوم
علی اصغر ثابتی پور
ناظر
امیر صداقت

پیش بازی

پوستر مسابقه والیبال رعد پدافند و نوشیدنی شمس

رعد پدافند کاشان تیم انتهای جدول لیگ برتر در هفته پایانی دور رفت مرحله مقدماتی میزبان شاگردان محمد وکیلی در تیم شمس هستند. رعدی ها در این مسابقه به دنبال نخستین برد خود در این رقابت ها با استفاده از کم تجربگی نوجوانان شمس هستند، اما بازیکنان شمس نشان داده اند که برای هیچ تیمی حریف دست و پا بسته و آسانی نیستند. شمس هم اکنون با سه برد و 9 امتیاز در رتبه یازدهم جدول است و در صورت پیروزی در این مسابقه امکام صعود دو پله ای در پایان دور رفت مرحله مقدماتی خواهد داشت. اما اگر رعد پدافند فاتح این دیدار باشد، در جایگاهش تغییری ایجاد نخواهد شد.

 

سربازها از پس نوجوانان برنیامدند/ چهارمین پیروزی شمس، در کاشان رقم خورد

والیبال ایران: تیم والیبال نوشیدنی شمس با شکست 3 بر یک رعد پدافند با کسب چهارمین پیروزی اش پایان خوشی را در نیم فصل لیگ برتر رقم زد.

عکس پیروزی تیم والیبال نوشیدنی شمس برای رعد پدافند کاشان

در چهارمین دیدار این هفته و در سالن هفت مهر کاشان، رعد پدافند میزبان شمس بود که سه بر یک مغلوب میهمان خود شد تا شاگردان محمد وکیلی سرمربی تیم شمس چهارمین برد خود را در کاشان جشن بگیرند.
نماینده کاشان در ست نخست ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی رسید اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۹ مغلوب شمش شد تا دور رفت مرحله مقدماتی را بدون برد و امتیاز به پایان برساند.
احمد سرمست و علی اصغر ثابتی پور داوران اول و دوم این مسابقه ۱۱۶ دقیقه بودند و امیر صداقت نیز به عنوان ناظر، بر این دیدار که ۴۲۰ تماشاگر داشت، نظارت کرد.
طیب عینی، مصطفی باقری، محمد جواد حیدری، محمد مهدی صادق زارع، جواد حسین آبادی و محمود رسولی ترکیب تیم رعد پدافند در ابتدای این مسابقه بودند و محمد وکیلی نیز از ترکیب مهرداد شیبانی، امیرمحمد فلاحت خواه، مرتضی شریفی، امیرحسین توخته، مهدی رضایی و بهنام ابراهیمی برای تیم شمس در ابتدای این مسابقه استفاده کرد.

 

عکس های مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران