جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 20
16 - 25
25 - 23
29 - 31
15 - 11

اطلاعات جانبی

داور اول
کیوان عابدزاده
داور دوم
قادر صادقی
ناظر
یونس حسن زاده و محمد حسین شفقی
پخش زنده
شبکه سهند

پیش بازی

پوستر مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ورامین

تیم شهرداری تبریز که با 9 برد و 23 امتیاز حضورش در رتبه دوم دور رفت مرحله مقدماتی مسجل شده است، این هفته در سالن شهید اقدمی تبریز میزبان همنام ورامینی خود است. تبریزی ها به دنبال جشن کسب دهمین برد این رقابت ها هستند، اما تیم شهرداری ورامین با هدایت فرهاد نفرزاده قابل پیش بینی نیست و مسابقه سختی در انتظار تبریزی هاست. دو نماینده تبریز و ورامین در هفته گذشته این رقابت ها مغلوب حریفان شدند و انگیزه خاصی برای پیروزی در آخرین میدان دور رفت مرحله مقدماتی دارند، اما انگیزه به تنهایی برای برد یک تیم ملاک نیست و باید دید تفکرات سرمربیان این تیم ها چگونه نتیجه این مسابقه را رقم می زند.

 

پیروزی 2 امتیازی سرخ پوشان تبریزی در خانه/ شهرداری ورامین خوب جنگید اما از پس همنام تبریزی خود برنیامد

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز در آخرین مسابقه از مرحله رفت لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر 2 از سد شهرداری ورامین گذشت.

عکس پیروزی تیم والیبال شهرداری تبریز برابر شهرداری ورامین

آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر والیبال در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد و شهرداری این شهر میزبان همنام ورامینی خود بود که سه بر دو میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.
در این دیدار ۱۰۵ دقیقه که دو هزار تماشاگر داشت، شاگردان عادل بناکار سرمربی تیم شهرداری تبریز در ست های دوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶ و ۳۱ بر ۲۹ مغلوب شهرداری ورامین شدند اما در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۱۱ فاتح میدان شدند تا ضمن کسب دهمین پیروزی خود، ۲۵ امتیازی شوند.
این دیدار سه کارت زرد و قرمز داشت که عادل بناکار سرمربی شهرداری تبریز و آندره بازیکن شماره ۱۲ شهرداری ورامین کارت زرد از داور نخست دریافت کردند و سرمربی تبریز در ادامه نیز یک کارت قرمز گرفت.
مصطفی شریفات، امیر حسینی، حسام بخششی، حمزه زرینی، میکائیل تاجر و میر بابک موسوی ترکیب تیم شهرداری تبریز در ابتدای این مسابقه بودند.
فرهاد نفرزاده سرمربی تیم شهرداری ورامین نیز در ابتدای این مسابقه از ترکیب رسول نجفی، مسعود غلامی، رحمان داوودی، آندره، محمد محمد کاظم و آرمین تشکری استفاده کرد.
کیوان عابدزاده و قادر صادقی به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند. یونس حسن زاده و محمد حسین شفقی نیز ناظران این مسابقه بودند.

 

ویدیوی خلاصه بازی

دانلود ویدیو

 

عکس های مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها