جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 19
18 - 25
25 - 15
25 - 23
0 - 0

رویدادهای بازیکنان

تعداد رویداد زمان
زمان رویداد تعداد
1 سعید شیرود

اطلاعات جانبی

داور اول
علیرضا قریب
داور دوم
بهزاد بیات
ناظر
محمد حسن خوشدل
پخش زنده
شبکه سهند

پیش بازی

پوستر مسابقه والیبال شهرداری تبریز و خاتم

شهرداری تبریز بدون شکست در خانه به مصاف خاتم اردکان می‌رود. شاگردان عادل بناکار در شش هفته‌ گذشته پا به پای بانک سرمایه آمده‌اند و تنها به دلیل اختلاف امتیازی نسبت به این تیم در رده وم قرار دارند و در حالی به مصاف خاتم می‌روند که این تیم در هفته‌های گذشته طعم برد را نچشیده است. نماینده اردکان در هفته‌ گذشته نیز مغلوب کاله آمل شد و امیدوار است تا با پیروزی بر تیم بدون باخت تبریز جایگاه خود را در جدول بهبود ببخشد و از بحران خارج شود. شهرداری تبریز نیز به هیچ عنوان دوست ندارد تا نوار پیروزی‌هایشان در خانه پاره شود. شهرداری تبریز با شش برد و ۱۶ امتیاز تیم رده دوم جدول رده‌بندی است و خاتم هم با سه برد و سه باخت و هشت امتیاز در مکان هشتم ایستاده است.

 

بردی دیگر در کارنامه تبریزی ها؛ خاتم اردکان هم حریف شهرداری تبریز نشد

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز با حساب 3 بر یک از سد میهمان خود عبور کرد.

عکس مسابقه والیبال شهرداری تبریز و خاتم اردکان

تیم شهرداری تبریز در سومین مسابقه این هفته در سالن شهید اقدمی تبریز میزبان خاتم اردکان بود و با نتیجه سه بر یک به هفتمین پیروزی متوالی خود دست یافت.

تبریزی ها در ست نخست 25 بر 20 مغلوب میهمان خود شدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 15 و 25 بر 23 به پیروزی رسیدند تا شاگردان عادل بناکار در هفتمین گام لیگ برتر نیز تیم فاتح میدان باشند.

علیرضا قریب و بهزاد بیات داوران اول و دوم این مسابقه 120 دقیقه ای بودند و محمد حسن خوشدل که نظارت این مسابقه را بر عهده داشت، آمار تماشاگران را دو هزار نفر اعلام کرد.

سعید شیرود بازیکن تیم خاتم اردکان در این مسابقه کارت زرد گرفت و عباسعلی میرحسینی سرمربی این تیم نیز دو کارت زرد و قرمز از داور نخست مسابقه دریافت کرد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

دانلود ویدیو

 

گزارش تصویری مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران