جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

26 - 24
25 - 19
25 - 22
0 - 0
0 - 0

رویدادهای بازیکنان

تعداد رویداد زمان
زمان رویداد تعداد
1 امیر غفور

اطلاعات جانبی

داور اول
قادر صادقی
داور دوم
مهدی آشوری
ناظر
اسماعیل صباغ
پخش زنده
شبکه ورزش

پیش بازی

پوستر مسابقه والیبال شمس و سایپا

تیم شمس تهران در سالن فدراسیون والیبال میزبان سایپا تهران است. می‌توان به تیم شمس عنوان غیر قابل پیش‌بینی‌ها را داد چرا که در مقابل هر تیمی با نهایت جنگندگی بازی می‌کنند و در برابر تیم‌های قدرتمند لیگ توانسته اند کار را به ست پنجم بکشانند و حتی به پیروزی  نیز برسانند. شاگردان محمد وکیلی هر چند در هفته‌ گذشته مغلوب پیکان شدند، اما این دلیلی نمی‌شود که آنها را برابر دیگر تیم خودروساز پایتخت از پیش بازنده بدانیم چرا که شمس می‌تواند با پیشنهاد برابر سایپا خود را در جمع هشت تیم بالای جدول ببیند. در سوی دیگر، سایپا هم که در هفته‌ گذشته برابر هاوش کار سختی نداشت، می‌تواند با کسب سه امتیاز برابر شمس شرایطش را در جدول بهبود ببخشد. سایپا با سه برد و سه باخت ۹ امتیازی است و در جایگاه هفتم قراردارد و شمس هم با دو برد و چهار باخت و کسب شش امتیاز مکان دهم را در اختیار دارد.

 

پیروزی مقتدرانه نوجوانان مقابل سایپا/ نارنجی پوشان برابر باانگیزه ها کاری از پیش نبردند!

والیبال ایران: تیم والیبال شمس در مصافی خانگی با اقتدار و با نتیجه 3 بر صفر سایپا را از پیش رو برداشت

عکس مسابقه والیبال شمس و سایپا

در دومین مسابقه این هفته لیگ برتر و در سالن فدراسیون والیبال، شمس میزبان سایپا تهران بود که شاگردان محمد وکیلی با شکست سه بر صفر نارنجی پوشان سایپا شگفتی ساز بودند.

تیم سایپا که از سرمربی خارجی در لیگ برتر امسال بهره می برد، در این مسابقه در سه ست متوالی با امتیازهای 27 بر 25، 25 بر 20 و 25 بر 22 مغلوب شمس شد تا سایپا در هفته هفتم چهارمین شکست خود را تجربه کند.

تیم شمس با این برد، 9 امتیازی از سه پیروزی شد و حداقل صعود دو پله ای در جدول این رقابت ها تجربه کرد.

قادر صادقی و مهدی آشوری قضاوت این مسابقه 92 دقیقه ای را بر عهده داشتند و اسماعیل صباغ نیز ناظر این دیدار بود که 160 تماشاگر داشت.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

دانلود ویدیو

 

گزارش تصویری مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران