جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

23 - 25
26 - 24
31 - 29
25 - 19
0 - 0

رویدادهای بازیکنان

تعداد رویداد زمان

اطلاعات جانبی

داور اول
کیوان عابدزاده
داور دوم
مهرداد شوشتری
ناظر
یونس حسن زاده و احمد بندری
پخش زنده
شبکه تبرستان

پیش بازی

پوستر مسابقه والیبال کاله و شهرداری ارومیه

کاله مازندران در سالن پیامبر اعظم (ص) میزبان شهرداری ارومیه است. کاله در این فصل با وجود یک بازی کمتر عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است و خود را در بین چهار تیم بالای جدول می بیند. شاگردان بهروز عطایی در هفته‌ گذشته نیز موفق شدند تیم خوب خاتم اردکان را سه بر یک شکست دهند و امیدوارند در دیداری خانگی برابر تیم قدرتمند شهرداری ارومیه به پیروزی برسند تا جایگاه‌شان را در جدول از دست ندهند. شهرداری ارومیه هم به لطف کادر فنی و بازیکنان بومی تیمی بسیار همدل نشان داده و به جز دو هفته‌ نخست در مابقی دیدارها عملکردی درخشان از خود نشان داده است و حتی در بازی برابر بانک سرمایه نیز اگر کسی شانس با آنها یار بود می‌توانستند مدافع عنوان قهرمانی را به دردسر بیندازند. کاله با سه برد و دو باخت ۹ امتیازی است و در رده چهارم قرار دارد و شاگردان ساسان خداپرست هم با سه برد و سه باخت و همین تعداد امتیاز در رده ششم ایستاده است.

 

کاله در آمل از سد شهرداری گذشت/ اورمی ها دست خالی به خانه برگشتند

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران با حساب 3 بر یک شهرداری ارومیه را مغلوب خود ساخت.

عکس مسابقه والیبال کاله و شهرداری ارومیه

در چهارمین دیدار این هفته لیگ برتر تیم های کاله مازندران و شهرداری ارومیه در جدالی دیدنی در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم کاله سه بر یک به پیروزی رسیدند.

تیم شهرداری ارومیه در ست دوم این مسابقه 26 بر 24 به پیروزی رسید، اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 31 بر 29 و 25 بر 19 مغلوب میزبان خود شد و چهارمین ناکامی خود را تجربه کرد.

کیوان عابدزاده و مهرداد شوشتری داوران اول و دوم این مسابقه بودند که دو هزار تماشاگر داشت. یونس حسن زاده و احمد بندری نیز به عنوان ناظران سازمان لیگ و کمیته داوری بر این دیدار که 130 دقیقه طول کشید، نظارت داشتند.

عبدالرضا علیزده بازیکن شماره 16 شهرداری ارومیه در این مسابقه از کیوان عابدزاده کارت زرد دریافت کرد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

دانلود ویدیو

 

گزارش تصویری مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران