جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

22 - 25
33 - 31
25 - 15
27 - 25
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مرتضی اکرمی
داور دوم
مهدی نویدی
ناظر
محمود کشفی و احمد دامغانی نژاد

پیروزی ارزشمند ورامین ها در خانه/ پیکان باز هم شکست خورد

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ورامین در نخستین مسابقه خانگی خود با حساب 3 بر یک برابر پیکان تهران به پیروزی دست یافت.

عکس مسابقه والیبال شهرداری ورامین و پیکان تهران

تیم های شهرداری ورامین و پیکان تهران از ساعت 17 و 30 دقیقه و در آخرین دیدار هفته دوم لیگ برتر والیبال در سالن شهید گل عباسی ورامین به مصاف یکدیگر رفتند.

 

تیم پیکان تهران در این مسابقه سه بر یک مغلوب میزبان خود شد تا دومین شکست را در این دوره از رقابت ها تجربه کرده باشد و بدون برد و با یک امتیاز در رتبه نهم جدول لیگ برتر قرار گیرد.

 

شاگردان پیمان اکبری در ست نخست 25 بر 22 به پیروزی رسیدند اما در سه ست دیگر این مسابقه به ترتیب با امتیازهای 33 بر 31، 25 بر 15 و 27 بر 25 مغلوب میزبان خود شهرداری ورامین شدند تا پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال با چالش جدی در سال 96 روبرو شود.

 

تیم شهرداری ورامین با ترکیب آرش تقوی، مسعود غلامی، محمد محمد کاظم، رحمان داودی، آرمین تشکری و رسول نجفی این مسابقه را شروع کرد.

 

در طرف مقابل تیم پیکان نیز از ترکیب سعید معروف، فرهاد نظری افشار، سعید مصطفی وند، سیرمن اورانگو، پوریا فیاضی و وندی وردمن در ابتدای این مسابقه استفاده کرد.

 

مرتضی اکرمی و مهدی نویدی داوران اول و دوم این مسابقه بودند. محمود کشفی و احمد دامغانی نژاد نیز نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشتند.

 

این دیدار که 140 دقیقه طول کشید، 1400 تماشاگر داشت و دو کارت زرد به دلیل اعتراض به داوری از سوی مرتضی اکرمی به سعید معروف از پیکان و رحمان داودی از شهرداری ورامین به همراه داشت.

 

ویدیو خلاصه این مسابقه

 

عکس های این مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه