جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 21
23 - 25
25 - 16
26 - 24
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
حمید راهجردیان
داور دوم
قادر صادقی
ناظر
محمد حسن شفقی

سپهر الکتریک قزوین قهرمان لیگ دسته یک والیبال ایران شد/ نماینده اصفهان به مدال نقره بسنده کرد

والیبال ایران: تیم والیبال سپهر الکتریک قزوین با شکست 3 بر یک رعد پدافند اصفهان قهرمان رقابت های لیگ دسته یک والیبال مردان ایران شد.

لیگ دسته یک والیبال

به گزارش والیبال ایران، دیدار پایانی لیگ دسته اول کشور از ساعت ۱۵ عصر امروز در خانه والیبال تهران آغاز شد که در پایان سپهر الکتریک قزوین موفق شد با پیروزی ۳ بر یک به مقام قهرمان لیگ دست یابد.

 

شش نفر شروع کننده تیم سپهر الکتریک قزوین را مصطفی تقوی نژاد، داوود شکیبا، مرتضی بخشی، سهیل احمدی، مجتبی معروف خانی، الیاس محمد خانی  و محمدرضا فتاحی تشکیل دادند و در سوی دیگر فرهاد ملابهرامی، محمد امین حیدری، محمد سعیدی، شاهین حاج رسولی، سروش معصومی، محمد مهدی صادق زاده و حمیدرضا صنعتی یاران تیم رعد اصفهان بودند.

 

قزوینی ها که از حمایت هواداران خود بهره مند بودند شروع خوبی در دست اول داشتند. اشتباهات فراوان شاگردان بهرامی نیا در تیم اصفهان ست اول را ۲۵ بر ۲۱ به سود سپهر الکتریک قزوین به پایان رساند.

 

با شروع ست دوم اصفهانی ها که از چند بازیکن با تجربه برخوردار بودند به بازی برگشته و با کاهش اشتباهات فردی نمایش بهتری از حریف ارائه دادند. دفاع های خوب صادق زاده در تیم رعد نتیجه را ۲۵ بر ۲۳ به پایان رساند.

 

در ست سوم با اینکه رعد از حریف پیش بود اما همان مشکل دست اول گریبان این تیم را گرفت اشتباهات فراوان در دریافت اول برتری را به سپهر قزوین تقدیم کرد و قزوینی ها ۲۵ بر ۱۶ پیروز شدند.

 

در ست پایانی رعد با تمام وجود برای نباختن به میدان آمدند حتی تا امتیاز ۲۲ پیش هم بود اما چند اشتباه و بعلاوه سرویس های خوب سپهر ۲۶ بر ۲۴ ست چهارم را به نفع آن ها به پایان برد تا لیگ دسته اول کشور قهرمان خود را بشناسد.

 

تصاویر به زودی به این صفحه اضافه خواهد شد. با ما همراه باشید ...

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه