جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

22 - 25
23 - 25
25 - 19
25 - 23
15 - 10

اطلاعات جانبی

داور اول
بهروز جعفری
داور دوم
میثم پارسه
ناظر
حسین پورکاشیان و یونس حسن زاده

پایان کار شاگردان جوان عطایی در ارومیه/ شهرداری بازی باخته را برد و راهی نیمه نهایی شد

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست 3 بر 2 کاله مازندران مجوز حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر را کسب کرد.

دیدار شهرداری ارومیه و کاله

به گزارش والیبال ایران؛ دو تیم والیبال شهرداری ارومیه و کاله مازندران عصر امروز چهارشنبه 1 اسفندماه برای سومین بار در مرحله نخست پلی آف لیگ برتر به مصاف هم رفتند که در پایان جدالی سنگین میزبان از سد کاله گذشت.

 

این دیدار که از ساعت 16 با قضاوت بهروز جعفری در سالن مملو از جمعیت غدیر ارومیه آغاز شد.

 

شهرداری برای این مصاف از ترکیب اولیه حامد رضایی، امین علوی، آرش کشاورزی، مجتبی میرزاجانپور، پرویز پزشکی، آرمین تشکری و عبدالرضا علیزاده استفاده کرد. و در آن سوی تور جواد کریمی، امیرحسین اسفندیار، علی ولی پور، آرمین رنجبر، مهدی رنجبر، اسماعیل مسافر و ابوالفضل قلیپور یاران آغاز کننده کاله بودند.

 

شاگردان برقی در این مسابقه هرچند دو ست نخست را با نتایج 25 بر 22 و 25 بر 23 مغلوب میهمان آملی خود شدند اما در ادامه با حمایت تماشاگران خود به بازی برگشته و سه ست پیاپی را به ترتیب با نتایج 25 بر 19، 25 بر 23 و 15 بر 10 به برتری رسیدند تا ضمن پیروزی در این جدال سنگین و نفسگیر مجوز حضور در مرحله پلی نیمه نهایی لیگ برتر را بدست آوردند.

 

این دو تیم پیش از این دو بار در پلی آف به مصاف هم رفته بودند که یک پیروزی سهم هر کدام از آنها شده بود.

 

با توجه به چارت مسابقات شهرداری ارومیه حریف پیکان در نیمه نهایی شد و اولین مصاف این دو تیم نیز چهارشنبه 4 اسفندماه در سالن خانه والیبال تهران برگزار خواهد شد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه