جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

24-11-1395 16:00
25 - 0
25 - 0
25 - 0
0 - 0
0 - 0

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال دیدار ناتمام تیم های سپهر الکتریک قزوین و لاستیک بارز کرمان را باخت فنی نماینده کرمان اعلام کرد تا تیم قزوین به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک راه یابد.


جدال دو تیم لاستیک بارز کرمان و سپهر الکتریک قزوین در مرحله نخست پلی آف لیگ دسته یک به مسابقه سوم کشید و این تیم ها روز گذشته (یکشنبه) در قزوین به مصاف یکدیگر رفتند که در ست چهارم این دیدار به دلیل خروج تیم کرمان از زمین مسابقه، این دیدار ناتمام ماند.


کمیته انضباطی فدراسیون والیبال امروز (دوشنبه) در نشست فوق العاده خود به این موضوع رسیدگی کرد و به شرح زیر رای داد:
«در مسابقه روز 24 بهمن ماه بین تیم های سپهر الکتریک قزوین و لاستیک بارز کرمان مطابق گزارش ناظر برخی تماشاگران تیم قزوین که میزبان بوده است به بازیکنان تیم مقابل توهین کرده اند و ناظر مسابقه نیز در یک نوبت با قطع مسابقه به تماشاگران تذکر می دهد، لیکن در امتیاز 20 بر 16 ست چهارم به نفع قزوین و در حالیکه فضای مسابقه نسبتا آرام بوده است، تیم کرمان بدون اجازه داور و بدون دلیل موجه سالن مسابقه را ترک کرده و از ادامه مسابقه خودداری می کند. بنابراین با استناد به مقررات موضوع و مقررات مربوط به برگزاری مسابقات و آئین نامه سازمان لیگ به ویژه بند 38 و 1-39 از ماده 10 آئین نامه مذکور نتیجه مسابقه سه بر صفر (باخت فنی) به نفع تیم سپهر الکتریک قزوین اعلام گردید.


از سوی دیگر نظر به اینکه تماشاگران منتسب به تیم قزوین با توهین به تیم کرمان در انجام وظیفه خود در حسن میزبانی مسابقه قصور ورزیده اند و برخی تماشاگران منتسب به این تیم با بکار بردن الفاظ خارج از نزاکت به تیم میهمان توهین کرده اند با استناد به مقررات مذکور، تیم قزوین به یک جلسه از حضور تماشاگران در بازی خانگی محروم می شود.»

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها