جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

14 - 25
18 - 25
20 - 25
0 - 0
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود ذوقی
داور دوم
داود نافعی
ناظر
محمد حسین شفقی و یونس حسن زاده

بر خلاف بازی اول، تبریزی ها در خانه حرفی برای گفتن نداشتند/ سلام سرمایه داران به نیمه نهایی!

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در دومین مصاف پلی آفی خود با حساب 3 بر صفر شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

تیم والیبال بانک سرمایه

به گزارش والیبال ایران؛ بازی های دوم مرحله حساس پلی آف لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی عصر امروز با انجام 4 دیدار پیگیری شد که در یکی از این مسابقات دو تیم شهرداری تبریز و بانک سرمایه از ساعت 16 در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف هم رفتند و در نهایت این شاگردان مصطفی کارخانه بودند که موفق به غلبه بر میزبان خود شدند.

 

در این مسابقه یاران عادل بناکار که در بازی اول در تهران حسابی خوش درخشیده و 5 ست با بانک سرمایه رقابت کرده بودند در حالیکه از امتیاز میزبانی و از حمایت هواداران پرشور خود بهره مند بودند نتوانستند دوباره برابر سرمایه داران پرستاره قد علم کنند و اینبار به راحتی و با حساب 3 بر صفر مغلوب شدند.

 

بانک سرمایه در این مسابقه در 3 ست متوالی و با امتیازات 25 بر 14، 25 بر 18 و 25 بر 20 به برتری رسید و بار صعود خود به مرحله نیمه نهایی را بست.

 

شاگردان کارخانه در بازی نخست نیز با نتیجه 3 بر 2 در تهران به پیروزی رسیده بودند و با کسب دومین برد متوالی خود رسما شهرداری تبریز را از گردونه مسابقات حذف کرده و یک پای مرحله نیمه نهایی شدند.

 

تصاویر مسابقه به زودی به این صفحه اضافه خواهد شد. با ما همراه باشید ...

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه