جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

اطلاعات جانبی

داور اول
بهروز جعفری
داور دوم
میثم پارسه
ناظر
محمد حسن خوشدل

پیروزی قاطع شهرداری ارومیه در خانه / عمران ساری حرفی برای گفتن نداشت

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در آخرین بازی نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر صفر از سد عمران شهرداری ساری گذشت.

عکس مسابقه والیبال شهرداری ارومیه و عمران ساری

به گزارش والیبال ایران؛ هفته یازدهم و پایانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی هم اکنون پیگیری می شود که در یکی از این مسابقات دو تیم شهرداری ارومیه و عمران شهرداری ساری از ساعت 17 در سالن غدیر ارومیه به مصاف هم رفتند و در پایان این شاگردان تراویسا بودند که موفق شدند با کسب یک پیروزی خانگی با آسودگی خاطر به تعطیلات نیم فصل بروند.

 

این مسابقه در حالی آغاز شد که به دلیل نتایج دور از انتظار نماینده ارومیه در نیم فصل نخست استقبال زیادی از این مسابقه صورت نگرفته بود و تماشاگران همیشه پرشور ارومی ترجیح داده بودند که از خانه پیگیر نتیجه مسابقه باشند.

 

در این مسابقه یوبومیر تراویسا، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه از ترکیب آغاز کننده حامد رضایی، رحمان داوودی، مجتبی میرزاجانپور، دراگان تراویسا، فرهاد پیروت پور، آرمین تشکری و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد و حسین امیری، ادریس دانشفر، سیمو دابویچ، ساسان دژآرا، میلوش چولاویچ، امیرعلی محمدفتحعلی و ناصر رحیمی پناه نیز یاران انتخابی بهزاد محمودی در شروع بازی بودند.

 

در این مسابقه بر خلاف پیش بینی ها شهرداری ارومیه کار سختی نداشت و در 3 ست متوالی و با امتیازات 25 بر 17، 25 بر 23 و 27 و 25 به برتری رسید و هر 3 امتیاز حساس این بازی خانگی را تصاحب کرد تا با آرامش خاطر بهتری به تعطیلات نیم فصل برود. کار عمران شهرداری ساری نیز که در هفته های ابتدایی لیگ جزو مدعیان بود نیز با قبول چند شکست متوالی سخت تر شد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه