جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

اطلاعات جانبی

داور اول
محمد شاهمیری
داور دوم
داود نافعی
ناظر
محمد حسن خوشدل
پخش زنده
شبکه ورزش

پیکان از جهنم ساری بهشت ساخت/ یاران معروف همچنان بر نوار پیروزی

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در هفته دهم لیگ برتر با حساب 3 بر یک سازمان عمران شهرداری ساری را از پیش رو برداشت.

عکس مسابقه والیبال شهرداری ساری و پیکان تهران

به گزارش والیبال ایران؛ در ادامه دیدارهای هفته دهم رقابت لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم مدعی عمران شهرداری ساری و پیکان تهران از ساعت 17 عصر امروز در ساری به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان تیم پرافتخار پیکان موفق شد از جهنم ساری که با رایگان اعلام شدن بلیت مسابقه، سوزان تر از همیشه نیز شده بود دست پر بازگشته و 3 امتیاز شیرین و حساس به سوغات آورد.

 

در این مسابقه پیمان اکبری، سرمربی پیکان از ترکیب مصطفی شریفات ، سعید معروف ، امیر غفور ، فرهاد نظری افشار ، جواد معنوی نژاد ، سیامک مرندی ( لیبرو ) استفاده کرد و  بهزاد محمودی سرمربی تیم عمران شهرداری ساری نیز ترکیب حسین امیری ، ادریس دانشفر ، سیمو دابوویچ ، ساسان دژآرا ، میلوش کولافیچ ، امیرعلی محمد فتحعلی ، ناصر رحیمی پناه ( لیبرو ) را به میدان فرستاد.

 

در این مسابقه میزبان ساروی که هفته گذشته نیز یک نمایش قابل قبول مقابل بانک سرمایه ارائه اما در پایان شکست خورده بود، در ست دوم با امتیاز 25 بر 21 به برتری رسید اما با قبول شکست در ست های اول، سوم و چهارم با امتیازات 25 بر 22، 25 بر 23 و 25 بر 17 در مجموع با حساب 3 بر یک مقابل یاران سعید معروف متحمل شکست شدند تا در مقابل دومین مدعی لیگ سی ام نیز مغلوب شده باشند.

 

تیم پیکان تهران با این نتیجه دست به کار بزرگی زد و رقیب پروپا قرض بانک سرمایه برای صدرنشینی باقی ماند.

 

گفتنی است؛ پیکان تهران هفته آینده بانک سرمایه یک دیدار تماشایی برپا می کند و عمران شهرداری ساری نیز در ارومیه به مصاف یاران تراویسا خواهد رفت.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران