جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود یزدان پناه
داور دوم
محمدرضا درفش کاویان
ناظر
حمید حق بين
پخش زنده
شبکه آذربایجان و احتمالا شبکه شما

بازگشت آرامش به اردوی ارومی ها با برتری قاطع مقابل شهرداری اراک

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته هشتم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر صفر از سد شهرداری اراک گذشت.

عکس مسابقه والیبال شهرداری ارومیه و شهرداری اراک

به گزارش والیبال ایران؛ در دومین دیدار از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم همنام شهرداری ارومیه و اراک از ساعت 17 عصر امروز در سالن غدیر ارومیه مقابل هم صف آرایی کردند و در پایان این میزبان ارومی بود که موفق شد با ارائه یک بازی کاملا یکطرفه از سد میهمان اراکی خود گذشته و 3 امتیاز ارزشمند دشت کند.

 

تراویسا این دیدار را با ترکیب اولیه حامد رضایی، جواد محمدی نژاد، میلاد حمیدی، مجتبی میرزاجانپور، دراگان تراویسا، فرهاد پیروت پور و عبدالرضا علیزاده آغاز کرد و در آن سوی تور بهزاد به نژاد، نیما اسفندیاری، علیرضا نادی، ونلین کاوانکوف، اسماعیل موالا، مصطفی عباس لو و امین رضوی یاران آغاز کننده علی نقدی بودند.

 

در این بازی شهرداری ارومیه که پس از دو شکست متوالی 3 بر صفر در هفته های اخیر در بحران فرو رفته بود، موفق شد با حمایت هواداران پرشور خود یک بازی دیدنی به نمایش گذاشته و با حساب 3 بر صفر و امتیازات 25 بر 12، 25 بر 20 و 25 بر 20 از سد همنام اراکی اش گذشته و به چهارمین پیروزی خود در لیگ سی ام دست یابد.

 

شهرداری ارومیه با کسب این پیروزی 12 امتیازی شد و شهرداری اراک نیز نتوانست اندوخته ی 4 امتیازی خود را افزایش دهد.

 

گفتنی است؛ شهرداری ارومیه در هفته نهم برای رویارویی با صالحین به ورامین سفر می کند و شهرداری اراک نیز در خانه میزبان کاله آمل خواهد بود.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

(راهنما: جهت مشاهده جدول رده بندی از قسمت بالای صفحه روی گزینه رده بندی کلیک کنید و برای مشاهده دیگر نتایج و برنامه هفته های بعدی مسابقات بر روی گزینه برنامه و نتایج کلیک کنید. با کلیک بر روی نام هر تیم نیز می توانید اطلاعات کاملی از بازی های پیشین و دیدارهای پیش روی آن را مشاهده کنید)

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه