جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

اطلاعات جانبی

داور اول
ابراهیم فیروزی
داور دوم
داود نافعی
ناظر
اسماعیل صباغ
پخش زنده
شبکه ورزش

برتری یاران معروف مقابل یاران حسینی/ صالحین ورامین از پس پرافتخارها بر نیامد

والیبال ایران: در آخرین بازی هفته هشتم لیگ برتر والیبال پیکان تهران با حساب 3 بر صفر از سد صالحین ورامین گذشت.

عکس مسابقه والیبال پیکان تهران و صالحین ورامین

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در آخرین دیدار از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم پیکان تهران و صالحین ورامین در حالی از ساعت 18:30 دقیقه عصر امروز به مصاف هم رفتند که تماشاگران ورامینی زیادی برای تماشای این مسابقه به خانه والیبال آمده بودند و از معدود روزهایی بود که این سالن تماشاگران زیادی را در خود جای داده بود.

 

 این مسابقه در حالی آغاز شد که ترکیب اولیه تیم والیبال پیکان را مصطفی شریفات٬ سعید معروف٬ مسعود غلامی٬ امیر غفور٬ محمدجواد معنوی‌نژاد٬ فرهاد نظری افشار و مهدی مرندی تشکیل دادن و در تیم صالحین نیز محمد ترکاشوند از ترکیب بهرام فرید٬‌سعید مصطفی‌وند٬ امیر حسینی٬‌حسام بخششی٬ محمد محمدکاظم٬ علی رضا نصراصفهانی و احسن الله شیرکوند بهره گرفت.

 

اما در شرایطی که اکثر کارشناسان پیش بینی می کردند که این مسابقه جذاب و نزدیک پیگیری شود این اتفاق نیفتاد و شاگردان پیمان اکبری در تیم پیکان تهران موفق شدند با ارائه یک بازی بسیار تماشایی و بی نقص با نتیجه 3 بر صفر و امتیازات 25 بر 19، 25 بر 18 و 25 بر 16 از سد میهمان ورامینی خود عبور کرده و 3 امتیاز ارزشمند دشت کنند.

 

پیکان تهران با این نتیجه با 7 برو 18 امتیاز در رده دوم جدول و در یک قدمی بانک سرمایه قرار گرفت و صالحین ورامین نیز با 4 برد و 12 امتیاز در جایگاه ششم ایستاد.

 

گفتنی است؛ پیکان تهران هفته نهم در خانه به مصاف هاوش گنبد می رود و صالحین نیز در ورامین از شهرداری ارومیه پذیرایی خواهد کرد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

ویدیو مصاحبه سرمربیان دو تیم

 

ویدیو مصاحبه زرینی و نظری افشار

 

(راهنما: جهت مشاهده جدول رده بندی از قسمت بالای صفحه روی گزینه رده بندی کلیک کنید و برای مشاهده دیگر نتایج و برنامه هفته های بعدی مسابقات بر روی گزینه برنامه و نتایج کلیک کنید. با کلیک بر روی نام هر تیم نیز می توانید اطلاعات کاملی از بازی های پیشین و دیدارهای پیش روی آن را مشاهده کنید)

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران