جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

15 - 25
25 - 20
25 - 23
22 - 25
9 - 15

اطلاعات جانبی

داور اول
علیرضا قریب
داور دوم
میثم پارسه
ناظر
محمد حسن خوشدل و یونس حسن زاده
پخش زنده
شبکه های ورزش و سهند

پیکان از جاده خطرناک تبریز سالم بیرون آمد/ برتری میلی متری یاران معروف مقابل شهرداری

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال در تبریز با حساب 3 بر 2 از سد شهرداری این شهر گذشت.

عکس مسابقه والیبال پیکان تهران و شهرداری تبریز

به گزارش والیبال ایران؛ در ادامه دیدارهای هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور، دو تیم شهرداری تبریز و پیکان تهران در حالی از ساعت 17 عصر امروز در سالن شهید اقدمی تبریز برابر هم صف آرایی کردند که تماشاگران زیادی از تبریز و ارومیه برای تشویق تیم شهرداری مقابل معروف های پایتخت به سالن آمده بودند و جا برای سوزن انداختن نبود.

 

در این مسابقه دو تیم هر چه داشتند رو کردند و 5 ست پا به پای یکدیگر جنگیدند اما در نهایت زور میزبان و تماشاگرانش به تیم با تجربه و پرمهره پیکان تهران نرسید و این تیم پرافتخار پایتخت نشین تبریز را با پیروزی ترک کرد.

 

شهرداری تبریز در این مسابقه در ست های دوم و سوم با امتیازات 25 بر 20 و 25 بر 23 به برتری رسید اما با قبول شکست در ست های اول، چهارم و پتجم با امتیازات 15 بر 25، 22 بر 25 و 9 بر 15 در مجموع با حساب 3 بر 2 در خانه شکست خورد و تا چهارمین باخت خود در لیگ سی ام را برابر شاگردان پیمان اکبری تجربه کرده باشد.

 

بدین ترتیب پیکان تهران با این نتیجه جمع امتیازات خود را با عدد 12 رساند و با 5 برد در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفت و شهرداری تبریز نیز با 2 پیروزی و 7 امتیاز در رده هشتم ایستاد.

 

گفتنی است؛ پیکان تهران هفته هفتم در اراک به مصاف شهرداری این شهر می رود و یاران عادل بناکار نیز در خانه دربی آذری ها را مقابل شهرداری ارومیه برگزار خواهند کرد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران