جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 14
25 - 21
25 - 23
0 - 0
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
بهروز جعفری
داور دوم
قادر صادقی
ناظر
محمود کشفی
پخش زنده
شبکه شما

سایپا با پیروزی مقتدرانه مقابل یاران تراویسا برای رقبا خط و نشان کشید/ شهرداری ارومیه تهران را دست خالی ترک کرد

والیبال ایران: در آخرین دیدار هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور، سایپا با حساب 3 بر صفر از سد شهرداری تبریز گذشت.

عکس مسابقه والیبال سایپا و شهرداری ارومیه

به گزارش والیبال ایران؛ در ششمین و آخرین دیدار از هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم سایپا تهران و شهرداری ارومیه از ساعت 18 عصر امروز در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان این نارنجی پوشان پایتخت بودند که موفق شدند با ارائه یک بازی زیبا و تماشایی به یک پیروزی 3 امتیازی و ارزشمند خانگی دست یافته و رقیب پرقدرت خود را دست خالی بدرقه کردند.

 

این مسابقه در حالی برگزار شد که کمتر کسی فکر می کرد یاران تراویسا برابر سایپا حرفی برای گفتن نداشته باشند و خیلی زود تسلیم شوند با این حال به نظر می رسد شاگردان آرمات تلافی شکست 3 بر 2 هفته گذشته مقابل پیکان را بر سر فلامینگوها در آوردند و با برتری در 3 ست متوالی و با امتیازات 25 بر 14، 25 بر 21 و 25 بر 23 در نهایت با حساب 3 بر صفر به پیروزی رسیده و یک برد بدون حرف و حدیث دشت کردند.

 

سایپا با این نتیجه جمع امتیازات خود را به عدد 13 رساند و با 4 پیروزی در رده سوم ایستاد، شهرداری ارومیه نیز با 3 برد و 9 امتیاز در رده هفتم قرار گرفت.
گفتنی است؛ سایپا هفته آینده در خانه میزبان کاله مازندارن است و ارومیه نیز در تبریز به مصاف یاران عادل بناکار می رود.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه