جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 16
25 - 23
23 - 25
24 - 26
15 - 8

اطلاعات جانبی

داور اول
احمد سرمست
داور دوم
مهرداد شوشتری
ناظر
علی یاوری
پخش زنده
شبکه ورزش

شوک باشگاه جواب داد/ خاتم اردکان جنگید و یک امتیاز از سرمایه داران گرفت

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در نخستین بازی هفته ششم لیگ برتر والیبال به سختی و با نتیجه 3 بر 2 از سد خاتم اردکان گذشت.

عکس مسابقه والیبال بانک سرمایه و خاتم اردکان

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران جام «شهدای منا» از ساعت 15:30 دقیقه عصر امروز با برگزاری دیدار تیم های بانک سرمایه و خاتم اردکان در سالن سوت و کور خانه والیبال تهران آغاز شد و در پایان این مسابقه شاگردان مصطفی کارخانه بر خلاف پیش بینی ها به سختی و پس از 5 ست مبارزه با واگذاری یک امتیاز به تیم بحران زده ی خاتم، پیروز شدند.


سرمایه داران که روی کاغذ شانس بسیاری برای پیروزی داشتند، ست های سوم و چهارم این مسابقه را با امتیازات 25 بر 23 و 26 بر 24 واگذار کردند اما با برتری در ست های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 16، 25 بر 23 و 15 بر 8 به پیروزی رسیدند تا با کسب دو امتیاز این مسابقه با پنج برد و 14 امتیاز صدرنشین بمانند.

یاران قاضی که در ست های سوم و چهارم این مسابقه حسابی خوش درخشیدند و علارغم واگذاری نتیجه، یک امتیاز ارزشمند از صدرنشین پرستاره ی لیگ برتر گرفتند، هفته گذشته به دلیل باخت برابر کاله مازندارن تمریناتشان از سوی مسئولان باشگاه تعطیل شده بود و به همین جهت تمرین مناسبی جهت رویارویی با سرمایه داران نداشتند.


بدین ترتیب تیم خاتم با پذیرش این شکست و کسب یک امتیاز، 6 امتیازی شد و در رتبه نهم باقی ماند تا در پایان بازی های این هفته جایگاه نهایی اش مشخص شود.


احمد سرمست، مهرداد شوشتری و علی یاوری به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.


تیم های سایپا و شهرداری ارومیه نیز از دقایقی پیش در همین سالن به مصاف یکدیگر رفته اند.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه