جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

32 - 30
20 - 25
26 - 28
23 - 25
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود یزدان پناه
داور دوم
محمد عشق دوست
ناظر
محمود کشفی
پخش زنده
شبکه ورزش

تعظیم سرمایه داران مقابل ورامینی ها/ اولین شکست یاران کارخانه مقابل صالحین رقم خورد

والیبال ایران: تیم والیبال صالحین ورامین در آخرین بازی هفته پنجم لیگ برتر والیبال دست به کار بزرگی زد و با حساب 3 بر یک از سد تیم پر مهره بانک سرمایه گذشت.

عکس مساببقه والیبال بانک سرمایه و صالحین ورامین

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در آخرین دیدار از چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم بانک سرمایه و صالحین ورامین از ساعت 18:30 دقیقه عصر امروز در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان شاگردان محمد ترکاشوند موفق شدند با ارائه یک بازی جذاب و دیدنی دست به کار بزرگی زده و اولین شکست یاران کارخانه در لیگ سی ام را رقم بزنند.

 

سرمایه داران بازی را با ترکیب ژیگالدو، محمد موسوی، شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، عادل غلامی و فرهاد ظریف آغاز کردند. در سوی دیگر میدان محمد ترکاشوند سرمربی صالحین،  امیر حسینی، سعید مصطفی وند، حسام بخششی، حمزه زرینی، بهرام فرید، محمد محمد کاظم و احسن الله شیرکوند را راهی میدان کرد.

 

همانطور که پیش بینی میشد سرمایه شروع خوب و قدرتمندی داشت و توانست در امتیازات آغازین اختلاف زیادی با حرب ایجاد کند. ورامینی ها که از حمایت هواداران پرشور خودشان در خانه والیبال تهران بهره می بردند موفق شدند رفته رفته به بازی برگشته و فاصله را به حداقل برسانند. جدال حساس دو تیم تا امتیاز ۳۰ برابر دنبال شد تا اینکه سرمایه داران موفق شدند ۳۲ بر ۳۰ به برتری دست یابند.

 

با شروع ست دوم صالحین نشان داد که حریف دست و پا بسته ای نیست و با حضور یاران با تجربه توانایی پیروزی بر تیم سرمایه را دارد دفاع های خوب مصطفی وند نقطه قوت ورامین در ست دوم بو و باعث شد تا ورامینی ها ۲۵ بر ۲۰ بر تیم پر مهره سرمایه غلبه کند

 

ست سوم ست جنجالی این مسابقه بود. جایی که دو تیم به شدت در پای تور با هم درگیر بودند و حتی غلامی حسینی را هل داد که کارت زرد را نیز برای او به همراه داشت. حسینی نیز به دلیل اعتراض زیاد به داور از سوی یزدان پناه داور این دیدار با کارت زرد جریمه شد. جدال دو تیم در این ست تا امتیاز ۲۶ برابر پیش رفت تا در نهایت این ست پر حاشیه را صالحین در عین ناباوری ۲۸ بر ۲۶ پیروز شود

 

ست چهارم نیز همانند ست سوم بسیار نزدیک دنبال شد و دو تیم امتیاز به امتیاز پیش می رفتند. گاهی صالحین برتر بود و گاهی سرمایه.  بازی که تا امتیاز ۲۰ برابر پیش رفت با دو اشتباه از سوی سرمایه ۲۲ بر ۲۰ به سود صالحین چرخید تا این تیم در آستانه خلق شگفتی قرار گیرد. ست چهارم با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ به سود صالحین به پایان رسید و اولین باخت سرمایه داران مقابل همین یاران ترکاشوند رقم خورد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران