جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

19 - 25
25 - 22
20 - 25
25 - 23
20 - 18

اطلاعات جانبی

داور اول
محمد شاهمیری
داور دوم
محمدرضا درفش کاویانی
ناظر
محمود حداد
پخش زنده
شبکه ورزش

پیکان فاتح جدال خودروسازان/ سایپا ناكام شهرآورد پرهيجان تهران

واليبال ايران: تيم واليبال پیکان تهران در نخستين ديدار از هفته پنجم رقابت هاى ليگ برتر واليبال با حساب ٣ بر ٢ از سد سایپا گذشت.

مسابقه والیبال پیکان و سایپا

به گزارش والیبال ایران، دومین شهرآورد لیگ والیبال از ساعت 15:30 امروز چهارشنبه 19 آبان ماه در خانه والیبال تهران بین دو تیم پیکان و سایپا آغاز شد که در پایان شاگردان اکبری موفق به شکست حریف خود شدند.

 

در این مصاف میزبان بازی را با ترکیب مصطفی شریفات، سیعد معروف، مسعود غلامی، فرهاد نظری افشار، جواد معنوی نژاد، امیر غفور و مهدی مرندی (لیبرو) آغاز کرد. در مقابل سایپا نیز با مجتبی شبان، سامان فائزی، علیرضا جدیدی، رضا قرا، سعید شیرود، محمد طاهر وادی، مصطفی حیدری (لیبرو) به میدان آمد.

 

در ست اول با اینکه پیکان شروع طوفانی داشت ولی سایپا موفق شد اختلاف 6 امتیازی را جبران کرده و نتیجه را به تساوی بکشاند. سایپا موفق شد در ادامه با درخشش مهاجمانش سد دفاعی پیکان را بشکند و اختلاف امتیازی قابل توجهی ایجاد کند. سایپا در پایان ست اول 25 بر 19 به برتری رسید.

 

با شروع ست دوم، دو تیم پا به پای هم پیش رفتند تا اینکه درگیری پای تور دو تیم نتیجه را به سود پیکانی ها رقم زد. پیکان در ست دوم 2 تغییر در ترکیبش ایجاد کرد و 2 بازی ملی پوش خودش یعنی معنوی نژاد  و مرندی را از بازی خارج و چپرلی و اصلانی (لیبروی دوم)  را به میدان فرستاد. پیکان در پایان موفق شد 25 بر 22 ست دوم را به نام خودش ثبت کند.

 

در ست سوم باز هم نوبت به سایپا رسید تا با درخشش بازیکنانش پیروز ست لقب گیرد. البته اشتباهات فراوان شاگردان پیمان اکبری هم در از دست رفتن ست بی تاثیر نبود. اشتباهات پیکان به حدی زیاد بود که اکبری معروف را هم دقایقی از بازی خارج کرد ولی تعویض های زیاد آنها نتوانست کمک حال تیمشان شود و 25 بر 20 ست سوم هم برای شاگردان آرمات به پایان رسید.

 

در ست چهارم دو تیم جدال بسیار نفس گیری داشتند. جالب اینجا بود که سعید معروف به صلاحدید اکبری بازی را از روی نیمکت دنبال کرد. سایپا که می توانست پیروز این ست و در نهایت این دیدار با تصمیم مشکوک شاهمیری نتیجه را تقدیم پیکان کرد. پیکان تا امتیاز 23 از حریف عقب بود ولی توانست با درخشش نظر افشار 25 بر 23 پیروز این جدال حساس را به ست پنجم بکشاند.

 

در آخرین ست مسابقه دو تیم بازی پایاپایی را آغاز کردند، ابتدا پیکان از حریف پیشی گرفت و سپس سایپا در امتیازات جلو افتاد. در ادامه پوئن به پوئن با هم بالا آمدند و بازی با جذابیت بسیار بالایی دنبال می شد. این ست در نهایت با امتیاز 20 بر 18 به سود پیکان خاتمه پیدا کرد تا شاگردان اکبری در مجموع با حساب 3 بر 2 پیروز این جدال نفسگیر باشند.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه