جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

23 - 25
23 - 25
21 - 25
0 - 0
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
محمد شاهمیری
داور دوم
مرتضی علایی
ناظر
محمد حسین شفقی

شکست جوانان مستعد کاله در خانه/ صدر جدول همچنان در تسخیر سرمایه داران

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه چهارمین پیروزی پیاپی خود را با شکست 3 بر صفر کاله مازندران رقم زد تا همچنان صدرنشین لیگ برتر باقی بماند.

مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ دومین مصاف از هفته چهارم لیگ برتر والیبال مردان ایران ساعت 16 در سالن پیام اعظم (ص) آمل با حضور دو تیم کاله مازندران و بانک سرمایه تهران برگزار شد که در پایان کاله با حساب 3 بر صفر در خانه مغلوب ستارگان حریف شدند.
 
بهروز عطایی برای آغاز این دیدار ولی پور، کریمی، اسفندیار، رنجبر، اقچه لی، مسافر و طالبی را راهی میدان کرد و در آن سوی تور یگالدو، موسوی، قائمی، غلامی، عبادی پور، محمودی و ظریف یاران آغاز کننده مصطفی کارخانه بودند.
 
بازیکنان جوان کاله در حالی در سه ست پیاپی به ترتیب با نتایج 25 بر 23، 25 بر 23 و 25 بر 21 مغلوب ستارگان ملی پوش بانک سرمایه شدند که در هر سه ست نمایش بسیار خوبی داشتند و حتی در امتیازات پایانی نیز بارها از حریف پیش افتادند، اما در نهایت تجربه بیشتر حریف و تعویض های حساب شده کارخانه گره گشای سرمایه داران می شد و آنها بودند که ست را به سود خود به پایان می رساندند.
 
از حواشی این مسابقه می توان به کارت زرد طالبی لیبروی آملی ها اشاره کرد در میانه ست سوم از سوی محمدشاهمیری، داور اول بازی به او داده شد.
 
بانک سرمایه با این پیروزی شیرین 3 امتیازی، مجموع امتیازات خود را به عدد 12 رساند تا همچنان در صدر جدول رده بندی باقی بماند.
 
در ادامه رقابت های لیگ برتر مردان ایران، چهارشنبه 19 آبان ماه بانک سرمایه میزبان صالحین ورامین خواهد بود و کاله برای رویارویی با خاتم راهی اردکان خواهد شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران