جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

30 - 28
25 - 15
25 - 20
0 - 0
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود ذوقی
داور دوم
میثم پارسه
ناظر
محمد حسن خوشدل

نارنجی پوشان سایپا نخستین فاتحان هفته چهارم لیگ برتر والیبال + حواشی

تیم والیبال سایپا تهران در نخستین دیدار از هفته چهارم رقابت های لیگ برتر با حساب 3 بر صفر از سد عمران شهرداری ساری گذشت.

تصویر مسابقه والیبال سایپا و شهرداری ساری

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در اولین دیدار از هفته چهارم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور تیم های سایپا تهران و عمران شهرداری ساری در حالی از ساعت 15:30 دقیقه عصر امروز در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند که استقبال زیادی از این دیدار نشده و سرمربی تیم عمران شهرداری ساری نیز به دلیل محرومیت، از جایگاه تماشاگران به نظاره عملکرد شاگردانش نشسته بود.
 
در شروع این مسابقه مسعود آرمات، سرمربی نارنجی پوشان از ترکیب مجتبی شبان، سامان فائزی، سهند الله وردیان، سعید شیرود، رضا قرا، محمد طاهر وادی و مصطفی حیدری (لیبرو) استفاده کرد و سید علی سجادی، شهروز همایونفر، ساسان دژآرا، امیرعلی محمد فتحعلی، میلوش کولافیچ، سیمو دابوویچ و محمد نوبخت کفشگری (لیبرو) ترکیب اولیه تیم ساری در شروع این مسابقه را تشکیل می دادند.
 
بازی در ست نخست با عملکرد برتر نارنجی پوشان آغار شد اما در ادامه میزبان ساروی که سرمربی و لیبروی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت به بازی برگشت و موفق شد با چند سرویس خوب سرانجام به تیم سایپا برسد، این ست در ادامه یه یک دوئل تماشایی تبدیل شد که در پایان این شاگردان با تجربه تر مسعود آرمات در تیم سایپا بودند که موفق شدند در این ست با امتیار 30 بر 28 به برتری دست یابند. در همین ست میلوش کولافیچ از تیم ساری کارت زرد گرفت.
 
در ست دوم بازی اما روند مسابقه کاملا به سود تیم میزبان جریان پیدا کرد و پایتخت نشینان نارنجی پوش خیلی خوب توانستند از همان ابتدای مسابقه با یک بازی تیمی هماهنگ و حساب شده نبض بازی را به دست بگیرند. هر چند تیم ساری بارها تلاش کردن با گرقتن تایم اوت و تعمانع از روند امتیازی حریف شود اما در نهایت با حساب 15 بر 25 مغلوب حریف شد.

میزبان تهران ست سوم را هم بهتر از حریف آغاز کرد تا در آستانه یک برد بدون دردسر قرار بگیرد. البته تلاش بازیکنان عمران ساری در این ست بیشتر بود و زرد پوشان میزبان بارها تلاش کردند که امتیاران عقب افتاده را حبران کنند اما بازی چشم نواز و به مراتب هماهنگ تر تیم سایپا این فرصت را از به آنها نداد که بتوانند کاری از پیش ببردند و در نهایت با امتیاز 25 بر 20 در ست سوم و مجموع 3 بر صفر مغلوب شدند.

 

حواشی بازی:
* خوان سیچلو، مربی تیم ملی والیبال و امیر خوشخبر سرپرست تیم ملی با حضور در خانه والیبال تهران به تماشای این بازی نشستند.
* بهزاد محمودی، سرمربی محروم تیم شهرداری ساری با حضور در جایگاه ویژه عملکرد شاگردانش را زیر نظر گرفت.
* پیکان اکبری و عهدی سرپرست تیم پیکان با حضور در جایگاه تماشاگران این بازی را از نزدیک تماشا کردند.
* سعید معروف و سایر بازیکنان تیم پیکان تهران با نیز از ست دوم برای گرم کردن به کنار زمین آمده و این مسابقه را نیز به نظاره نشستد.
* تیم سایپا دوبار در مسابقه دچار خطای ارنج و با تذکر داور روبه رو شد.
* این مسابقه حدود 300 تماشاگر داشت.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه