جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

25 - 22
25 - 20
24 - 26
25 - 22
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود یزدان پناه
داور دوم
مهرداد شوشتری
ناظر
خلیل یگانه مجد

سومین برد متوالی پیکان تهران در لیگ سی ام مقابل خاتم اردکان رقم خورد

به گزارش خبرنگار والیبال ایران، درآخرین دیدار از هفته سوم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم پیکان تهران و خاتم اردکان از ساعت 18 عصر امروز در خانه والیبال تهران مقابل هم صف آرایی کردند و در پایان شاگردان پیمان اکبری موفق شدند با پیروزی در این مسابقه به سومین برد متوالی خود دست یابند.

پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان، سعید معروف، محمد فلاح، مسعود غلامی، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، محمد جواد معنوی نژآد و مهدی مرندی (لیبرو) را به میدان فرستاد و در سوی مقابل میرحسینی با ترکیب بهمن جهان دیده، حمید سوسن آبادی، محمدرضا سلیمانی، مسعود عزیزی، بابک امیری و علی اصغر میرحسینی بازی را آغاز کرد.

میهمان یزدی شروع خوبی در ابتدای بازی داشت اما هر چه از ست اول گذشت پیکان توانست بر بازی سوار شده و برتری خود را بر حریف دیکته کند. معروف و یارانش موفق شدند با دفاع های خوب غلامی و اسپک های قدرتمند غفور ست اول را 25 بر 23 پیروز باشند.

با شروع ست دوم میرحسینی به ترکیب اولیه خود دست زد و رشید یوسفی پاسور دوم تیمش و ولی نورمحمدی را به میدان فرستاد. معروف که به خوبی یارانش را در لب تور تعذیه می کرد از همان ابتدا برتری را برای پیکان رقم زد. بابک امیری دریافت کننده قدرتی تیم اردکان که در ست اول نمایش خوبی داشت خیلی نتوانست در این ست موثر ظاهر شود و یزدی ها ست دوم را نیز 25 بر 20 به حریف قدرتمندش تقدیم کرد.

با شروع ست سوم یزدی های میهمان شروع بهتری نسبت به 2 ست اول داشتند اما باز هم تجربه بالای پیکانی ها و توانمندی ستارگان این تیم اختلاف امتیازی را کاهش داده و رقابت نزدیکی بین دو تیم شکل گرفت. درحالی که به نظر می رسید این ست نیز به سود شاگردان اکبری به پایان برسد اردکانی ها موفق شدند با برتری 26 بر 24 بازی را به ست چهارم بکشانند.

در ست چهارم با اینکه پیکانی جندین امتیاز پیش افتاده بودند ولی دفاع های خوب اردکان نتیجه را در امتیاز 13 به تساوی کشاند. یزدی ها حتی امتیاز فنی دوم خود را به نام خود ثبت کردند. پیکان که دلش نمیخواست تکلیف این بازی به ست پنجم کشیده شود موفق شد با درخشش معنوی نژاد به بازی برگشته و ست پایانی را 25 بر 22 به سود خود پایان دهد. به این ترتیب پیکان 3 امتیاز دیگر به اندوخته های خود افزود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران