جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

26 - 24
26 - 24
22 - 25
25 - 22
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
علیرضا قریب
داور دوم
محمدرضا آقایی
ناظر
علی یاوری

آغاز هفته سوم لیگ برتر با پیروزی سرمایه داران در روز درخشش شهرداری اراک

به گزارش والیبال ایران؛ در نخستین دیدار از هفته سوم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم‌ بانک سرمایه و شهرداری اراک از ساعت 15:30 امروز (یکشنبه) در خانه والیبال به مصاف هم رفتند که نتیجه تقابل این دو تیم، حفظ رکورد آنها بود، بدین ترتیب که بانک سرمایه با پیروزی 3 بر یک سومین برد خود را جشن گرفت و حریف را به سومین شکستش رهنمون شد.
 
در این بازی تیم بانک سرمایه که از 2 بازی قبلی خود 2 پیروزی و 6 امتیاز کسب کرده بود با نتیجه 3 بر یک و با حساب 26 بر 24، 26 بر 24، 22 بر 25 (شکست بانک سرمایه در ست سوم) و 25 بر 22 میهمان خود شهرداری اراک را شکست داد.
 
در این مسابقه جدا از درخشش بالای بازیکنان جوان و با انگیزه تیم شهرداری اراک، مصطفی کارخانه نیز از بازیکنان اصلی و ذخیره خود به طور همزمان در ترکیب تیمش استفاده کرد و با این حال عملکرد تیم تازه لیگ برتری شده ی شهرداری اراک باعث شد که در نهایت مصطفی کارخانه در ست چهارم از ترکیب اصلی خود بهره بگیرد.
 
از حواشی این مسابقه نیز می توان به عصبانیت شدید سید محمد موسوی در ست سوم اشاره کرد، مدافع تیم ملی والیبال ایران با فریادهای خود در این ست از هم تیمی هایش درخواست کرد که جدی و محکم تر بازی کنند.
 
گفتنی است؛ بانک سرمایه هفته آینده در آمل به مصاف کاله می رود و شهرداری اراک نیز در خانه از صالحین ورامین پذیرایی خواهد کرد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران