اخبار والیبال استان بوشهر

مرحله دوم تور والیبال ساحلی قهرمانی کشور با انجام 12 دیدار به اتمام رسید؛ قهرمان فردا مشخص می شود.

والیبال ساحلیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران و به نقل از وب سایت فدراسیون والیبال؛ هشت تیم برتر دور مقدماتی این مسابقات که با حمایت نیروگاه اتمی بوشهر و همکاری فدراسیون والیبال پیگیری می شود، امروز پنج شنبه در دو گروه به مصاف یکدیگر رفتند و بعد از 12 بازی چهار تیم برتر مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

سومین مسابقات والیبال ساحلی امسال به میزبانی بوشهر از 24 اردیبهشت ماه آغاز می شود.

والیبال ساحلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال؛ مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور از چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه با همکاری و مشارکت شرکت بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر و فدراسیون والیبال در بوشهر آغاز خواهد شد.

با برتری دلیران دشتی مقابل ذوب آهن و غلبه پیشگامان بر فولاد؛ نمایندگان بوشهر و یزد ضمن راه یابی به فینال؛ مسافر لیگ بیست و هشتم شدند.

تیم والیبال پیشگامان شفق اردکان

به گزارش والیبال ایران؛ عصر امروز دو دیدار برگشت دور نیمه نهایی لیگ دسته یک کشور در شهرهای اردکان و اصفهان برگزار شد و تیم های پیشگامان شفق و دلیران دشتی با پیروزی بر حریفان خود موفق به صعود به مرحله نهایی شده و سهیمه حضور در لیگ برتر 93 را کسب نمودند.

تیم والیبال دلیران دشتی بوشهر با شکست 3 بر 2 مقاومت شهرداری ارومیه به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال صعود کرد.

تیم والیبال دلیران دشتی بوشهر

به گزارش والیبال ایران، در آخرین دیدار از مرحله مقدماتی پلی آف لیگ دسته یک، دو تیم والیبال دلیران دشتی و مقاومت شهرداری ارومیه برای سومین بار به مصاف هم رفتند و میزبان بوشهری موفق شد با نتیجه 3 بر 2 از سد میهمان خود عبور کند.

هفته پانزدهم لیگ دسته یک فردا چهارشنبه با پنج بازی در دو گروه پیگیری خواهد شد که گروه اول این بازی ها سه دیدار خواهد داشت.

به گزارش والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال، در گروه یک این رقابت ها دو بازی در شهر تهران و یک بازی در بوشهر برگزار خواهد شد.

هفته دوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور با هفت بازی در دو گروه پیگیری شد و شهرداری همدان به دلیل حاضر نشدن با باخت فنی روبرو شد.

به گزارش والیبال ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای گروه یک این رقابت ها در شهرهای پیشوا، اردکان، کرمان و تهران برگزار شد که ذوب آهن، پیشگامان شفق اردکان، شکوفا صنعت و پاس قوامین در برابر حریفان به پیروزی رسیدند.

هفته پنجم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور دیروز با برگزاری هشت دیدار پیگیری شد و تیم ها رقابت نزدیکی را به نمایش گذاشتند.


به گزارش والیبال ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته پنجم لیگ دسته یک والیبال امروز چهارشنبه در شهرهای خورموج، تهران (دوبازی)، اردکان، دزفول، کرمانشاه، ملکان و اهواز پیگیری شد.

هفته چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور امروز چهارشنبه با هشت بازی در دو گروه پیگیری شد و در نهایت در گروه یک دلیران دشتی بوشهر در صدر ماند و در گروه دوم فولاد عظیمی گنبد صدرنشین شد.

به گزارش والیبال ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور جام ولایت امروز چهارشنبه با هشت دیدار در شهرهای اصفهان، همدان، پیشوا، کرج، سیرجان، گنبد، آمل و ارومیه پیگیری شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org