جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

والیبال ایران: قطرپاسور جدا شده تیم والیبال سارویه ساری گفت: شرایط تیم سارویه آنقدر بد بود که برای نیازهای اولیه همچون پوشاک و آب معدنی هم مشکل داشتیم/ با قرارداد یک میلیون تومانی شروع کردیم تا تیم بتواند به میدان برود اما مسئولین به وعده های خود عمل نکردند و مجبور به جدایی شدم.

رضا صفایی

رضا صفایی که در نیم فصل لیگ برتر و به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از تیم سارویه جدا شد و با عقد قرارداد رسمی به تیم کاله مازندران پیوست، اظهار داشت: پارسال به دلیل مصدومیت نتوانستم در لیگ برتر بازی کنم. وقتی در ابتدای فصل می خواستم به لیگ بازگردم، به دلیل تماشاگران پرشور مازندرانی، به شهر ساری رفتم. در روزهای اول حضورم در این شهر همه چیز خوب بود و شرایط مطلوب پیش می رفت اما ناگهان در آستانه شروع لیگ برتر تیم عمران ساری منحل شد و سارویه جای آن را گرفت.

 

وی افزود: در آن زمان به خاطر مردم ساری و برای شرکت در لیگ، قراردادهای یک میلیون تومانی بستیم تا فقط شرایط حضور تیم فراهم شود. در ادامه هم قراردادی بستم که رقم آن به اندازه قراردادم در سال ۸۸ بود. اما با وجود قول هایی که برای حمایت از باشگاه داده شده بود، هیچکدام از وعده ها عملی نشد و تاکنون حدود ۱۵ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده ایم.

 

صفایی گفت: مردم ساری لطف زیادی به من داشته اند و این حرف ها را برای آنها می گویم تا فکر نکنند رضا صفایی تیم آنها را رها کرده است. خود مردم بهتر می دانند که یک ورزشکار حرفه ای بدون پولی که از ورزش به دست می آورد نمی تواند زندگی کند. ما در سارویه در ابتدایی ترین احتیاجات تیم هم دچار مشکل بودیم. لباس مناسب یا حتی آب معدنی هم برای تیم تهیه نمی شد. حتی ساعت تمرین مناسبی هم نداشتیم تا به خوبی برای حضور در مسابقات آماده شویم.

 

وی خاطرنشان کرد: از بهزاد محمودی سرمربی سارویه هم تشکر می کنم زیرا در این مدت به من کمک زیادی کرد تا پس از یک سال دوری از لیگ برتر، از نظر روانی آماده بازگشت به میدان شوم.

 

صفایی در پایان گفت: امیدوارم در ادامه لیگ، مسئولین شهر از تیم سارویه حمایت کنند تا این تیم بتواند به حضورش در مسابقات ادامه دهد و امیدوارم روزی ساری یک تیم خوب در لیگ داشته باشد تا بتوانم بازهم به این شهر بازگردم و برایش بازی کنم.

منبع: فدراسیون والیبال

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها