جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال دلایل تاخر در قرعه کشی لیگ برتر والیبال را اعلام کرد و گفت: طبق برنامه مسابقات ۲۷ اسفند تمام می‌شود.

پورحسنمنوچهر پورحسن درباره دلایل تاخیر در قرعه کشی لیگ برتر والیبال گفت: ما از تیم ها خواسته ایم که با رعایت ۶ آیتم ساده، آمادگی خود را برای حضور در لیگ اعلام کنند ولی فقط چند تیم مدارکشان کامل بود.

 

وی افزود: اگر قرار باشد امسال هم قرعه کشی کنیم و تیم ها مدارکشان را ندهند و بعد بخواهم دنبال آنها بدوم تا مدارکشان را کامل کنند، این دیگر امسال کار من نیست. اگر هم تیمی مدارکش کامل نباشد و آنرا در قرعه کشی قرار دهم و واسطه بتراشند، این هم کار من نیست.

 

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: بهتر است مراسم قرعه کشی چند روزی عقب بیافتد. هر تیمی هم مدارکش را کامل نکند در مسابقات نخواهد بود.

 

پورحسن درباره اینکه آیا مراسم قرعه کشی ممکن است با حضور سه تیم برگزار شود؟ گفت: خیر، باید حداقل ۶ تیم در قرعه کشی حضور داشته باشند.

 

وی درباره اینکه مسابقات لیگ آیا به صورت پلی آف برگزار می شود یا در زمین بی طرف، گفت: قرار شد مسابقات به صورت پلی آف برگزار شود. پیشنهاد من این بود که اگر چهار تیم برتر ذی نفع نباشند، مثل تیم های تهرانی یا ارومیه ای، مسابقه آنها در یک شهر بی طرف مثل اردبیل برگزار شود که این پشنهاد را قبول نکردند. برای همین قرار شد لیگ تا آخر به صورت پلی آف برگزار شود. در این صورت و طبق برنامه، لیگ ۲۷ اسفند تمام خواهد شد.

منبع: مهر

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

دیدگاه‌ها  

Xb
+2 # Xb 1396-06-30 20:27
کاش واقعآ برای یک سال هم که شده قاطعانه برخورد کنید و روی حرفتون بایستید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها