جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

فرهاد قائمی،تیم ملی والیبال،لیگ جهانی،روسیهبه گزارش والیبال ایران از صوفیه - اردوی امادگی تیم ملی والیبال به نقل از فدراسیون والیبال ؛
فر هاد قائمی بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص حضور تیم ایران درلیگ جهانی و اوضاع و شرایط تیم گفت: در حال حاضر شرایط خوبی داریم. مصدومیت جدی ای تیم را متوجه خودش نمی کند و می توانیم با تمام قوا به مصاف با روسیه برویم. از طرفی هم تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و همه چیز برای ارائه یک بازی خوب مهیاست.
دریافت کننده قدرتی کشورمان در خصوص دیدار های تدارکاتی بلغارستان گفت: بازی های تدارکاتی بلغارستان یک تجربه عالی بود و بسیار تاثیر گذار برای بازی مقابل روسیه. چرا که بازی بلغارها شباهت زیادی به روس ها دارد.در دو بازی اول با سرویس های خوبی که زدیم، توانستیم پیروز شویم. در دو بازی پایانی با کمی بدشانسی و از دست دادن امتیازدر پوئن آخر، بازی را واگذار کردیم. ولی یکی از مهم ترین دستاورد اردوی بلغارستان امادگی روحی روانی تیم برای مقابله با روسیه بود. ما دو ماه تمرین کردیم و روز به روز بچه ها برای لیگ جهانی آماده شدند. انگیزه آنها برای رویارویی با تیم های بزرگ بیشتر شد.


وی در خصوص شرایط روحی روانی بازیکنان نیز افزود: شرایط روحی و اتحاد و همبستگی بین بچه ها بسیار خوب است و همه تمرکزمان را برای ارائه یک بازی خوب مقابل روسیه جمع کردیم.
جوان 23 ساله گنبدی تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص رقابت های لیگ جهانی  و بازی مقابل روسیه گفت: ما توانایی بازی در سطوح بالا را داریم به شرطی که بتوانیم سرویس های خوبی بزنیم. بازی در سطح بالا و زدن سرویس های بی نقص همان چیزی است که تیم های بزرگی چون روسیه و بلغارستان دارند. در دوبازی اول هم مقابل بلغار ها توانستیم با زده سرویس های خوب تیم آنها را آزار و شکستشان دهیم. بنابراین می توانیم همین بلا را سر روسیه بیاوریم. لیگ جهانی یک تورنمنت معمولی نیست. سطح آن بسیار بالاست و امیدوارم مردم از ما توقع خیلی بالایی نداشته باشد. خود مردم شاهد بوده اند که ما همیشه تلاش کرده ایم تا بهترین بازی ها را مقابل حریفان انجام دهیم و بتوانیم دل آنها را شاد کنیم. در برابر روسیه هم سعی می کنیم بهترین بازی خود را انجام دهیم. از همین جا هم از مردم عزیزمان می خواهم برای موفقیت ما دعا کنند و روز 31 خرداد در بازی مقابل صربستان یکی دیگر از قدرات های والیبال دنیا برای تشویق و حمایت از تیم ملی کشورمان به سالن 12 هزار نفری آزادی بیایند.

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها